Aprašymas

Organizatorius: Viešoji įstaiga „Vaikų poilsis“ kartu su Lietuvos žemės ūkio darbuotojų profesinių sąjungų federacijos respublikinės tarybos viešoji moksleivių poilsiaviete „Žilvitis“.

Aprašymas:Planuojama, kad programoje 2012 m. vasarą sudalyvaus 335 vaikai, iš jų 33 socialiai remtini vaikai. Stovykloje įgyvendinama programa – „Sportinė – sveikatingumo ir poilsio“. Programa įgyvendinama pagal sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo skatinimo temą.

Atvykus į poilsiavietę moksleiviai supažindinami su sveikatingumo programos turiniu bei jos vykdymo eiga. Poilsiautojų diena prasideda 8.30 val. rytine mankšta. Tradiciškai kiekvieną dieną vyksta sportinės varžybos stadione arba paplūdimyje, kiti renginiai bus įgyvendinami pagal programą „Mažosios olimpinės žaidynės Žilvityje“, jų metu bus ne tik sportuojama, bet ir diskutuojama aktualiais klausimais, organizuojami įvairūs susitikimai su žymiais sportininkais, dietologais, medicinos darbuotojais, higienistais.

Organizuojant olimpines žaidynes bus puoselėjamos tautinės kūno kultūros tradicijos, ugdomas poilsiautojų pilietiškumas. Kiekvienos dienos programoje atsispindės teigiamas požiūris į fizinį aktyvumą, sveiką gyvenimo būdą, bus diegiamas sveikos gyvenimo dienos rėžimas, norint ne tik fizinei būklei gerinti, bet ir dvasiningumui, kūrybinei veiklai, valiai ugdyti. Siekiama, jog ši programa padėtų vaikams sustiprėti ir fiziškai, ir morališkai.

Daugiau informacijos:

www.zilvitis.eu