Aprašymas

Veprių vaikų vasaros poilsio stovykla

Slabados k., Vepriai, Ukmergės raj.

 

Organizatorius: Ukmergės švietimo centras

 

Aprašymas:

 

Planuojama, kad programoje 2014 ir 2015 m. vasaromis sudalyvaus 486 vaikai, iš jų 55 socialiai remtini vaikai ir 30 užsienyje gyvenantys lietuvių vaikai.

Stovykloje įgyvendinama programa – „Šventosios vingiai“. 

 

Programos tikslas – ugdyto socialines emocines kompetencijas, skatinant pažinti krašto etnokultūrą, įtraukiant vaikus į aktyvias veiklas.

Pasirinkta programos „Šventosios vingiai“ tema leis sustoti, atsijungti nuo technologinio pasaulio, suprasti, kad visi mūsų gyvenimo tarpsniai yra vienodai svarbūs, kad kultūrinė patirtis, išmintis ateina į žmogų kaip ilgo brandos proceso patyrimas. Reflektuodami ir atsigręždami į kultūrinę patirtį, sieksime integruoti etinę kultūrą į krašto pažinimo ir sveikatingumo veiklas. Stengsimės padėti vaikams lavinti vaizduotę, atrasti naujas galimybes gyvenime, plėsti akiratį per tai, kas duota, paveldėta ir perimta iš protėvių. Programos veiklos kiekvienam dalyviui suteiks galimybę domėtis krašto praeitimi, tradicijomis, paveldu, keliauti Veprių kraterio apylinkėmis, motyvus kūrybiškai perteikti naujai įgytas žinias ir patirtį, skatins sportuoti ir sveikai gyventi.

 

Daugiau informacijos

http://www.usc.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=14