Aprašymas

Planuojama, kad programoje 2011 m. vasarą sudalyvaus 360 vaikų.Stovyklose įgyvendinama programa – „Olimpinė savaitė“ (atitinka sveikatos ugdymo temą).

Organizatorius:Šiaulių jaunųjų turistų centrasAprašymas:Planuojama, kad programoje 2011 m. vasarą sudalyvaus 360 vaikų.Stovyklose įgyvendinama programa – „Olimpinė savaitė“ (atitinka sveikatos ugdymo temą).

Programa „Olimpinė savaitė“ – lyg septynių dienų olimpinės žaidynės gamtoje, kuriose numatyta aktyvi fizinė bei kita veikla, skirta ne tik varžyboms ir pergalėms, bet ir draugiškam rungtyniavimui, bendravimui ir bendradarbiavimui, sveikai gyvensenai. Stovykloje bus organizuojamos individualios ir komandinės įvairiausių tradicinių ir netradicinių sporto šakų pratybos ir varžybos, judriųjų ir kitų žaidimų turnyrai bei meniniai kūrybiniai konkursai. Programos dalyviams bus sudarytos realios galimybės išbandyti naujas veiklas ir išsiugdyti naujų pažintinio ir sportinio turizmo, žemėlapių supratimo, orientavimosi vietovėje, turizmo gebėjimų ir kitų gyvenimo įgūdžių. Šiaulių jaunųjų turistų centro specialistai įrengs sportinio turizmo ir orientavimosi sporto trasas stovyklos teritorijoje ir apylinkėse, vykdys pratybas ir renginius. Visi programos renginiai bus apjungiami stovyklos olimpinių žaidynių programa, todėl kiekvienas programos dalyvis bus motyvuojamas ir skatinamas individualiai, grupėmis, komandomis. Daugiau informacijos:http://www.sjtc.tinkle.lt/