Aprašymas

Organizatorius: UAB „Bačkonys“

Aprašymas:Planuojama, kad programoje 2012 m. vasarą sudalyvaus 150 vaikai, iš jų 15 socialiai remtini vaikai. Stovykloje įgyvendinama programa – „Bendravimas, kaip sveikatos šaltinis“. Programa įgyvendinama pagal sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo skatinimo temą.

Stovykloje įgyvendinamos programos dienotvarkė pagrįsta sveikatos prevencijos temomis, aktualiomis socialiniame ir asmeniniame gyvenime. Kiekvienos dienos užsiėmimai ir žaidimai turės atskiras temas, pagal kurias profesionalūs lektoriai skaitys paskaitas, ves diskusijas. Stovyklos vadovai kartu su vaikais kurs abipusio pasitikėjimo ir atsakomybės už veiksmus atmosferą, bus daug diskutuojama apie sveiką gyvenseną, kuriami skirtingi vaidinimai šia aktualia tema.

Vykdant šią programą taip pat numatytos sesijos apie profesionalią lyderystę, veiklos organizavimą, scenos kalbos praktikas, psichologinius žaidimus stiprinančius komandinius ryšius. Teatralizuotų pasirodymų organizavimas skatins kūrybinį mąstymą bei aktorinius gebėjimus, taip pat bus organizuojamos komandinės sporto varžybos.

Daugiau informacijos:

www.tolieja.lt