Aprašymas

Organizatorius: Viešoji įstaiga „Frageta“

Aprašymas:

Planuojama, kad programoje 2014 ir 2015 m. vasaromis sudalyvaus 487 vaikai, iš jų 56 socialiai remtini vaikai ir 30 užsienyje gyvenantys lietuvių vaikai

Stovykloje įgyvendinama programa – „Ekologinio, etno-kultūrinio ugdymo mozaika“.

Programos tikslai:

  • Neformaliojo švietimo priemonėmis skatinti vaikų ir jaunimo krašto tradicijų, kultūrų pažinimą, ugdyti paveldo saugojimą ir puoselėjimą.
  • Vykdant ekologinį ugdymą mokyti pastebėti gamtos grožį, jos įvairovę, tirti žmogaus veiklos įtaką augalijos ir gyvūnijos pasauliui.
  • Ugdyti stovyklautojų išradingumą, kūrybiškumą, tyrinėjant, ieškant ir stebint gamtos įvairovę, suprasti kaip ji susijusi tarpusavyje.

 

Programa skatins vaikus apmąstyti savo šlies ir pasaulio kultūros paveldo įvairovę, visuotines vertybes, jų išsaugojimo, puoselėjimo būtinybę, ugdys pagarbą savo šalies kultūrai, toleranciją fiziniams, religiniams, socialiniams, kultūriniams žmonių skirtumams. Kiekvienos dienos renginiai, programos bus mozaikinės išraiškos formomis, įpareigojantis kiekvieną stovyklautoją būti vienu vieninteliu ir nepakartojamu. Vaikai dalyvaus įvairiose studijose, kur vadovai ir vaikai kurs, improvizuos vaidinimuose ir žaidimuose, pritaikydami jau turimas ar įgytas stovykloje kultūrines-etnines žinias. Stovyklos veikla bus patraukli, nes užsiėmimus ves vieno ar kito amato žinovai, praktikai. Vaikus sudomins automobilizmo, technikos, kalvystės, juostų audimo, jaunųjų šeimininkų bei kiti būreliai.

 

 

Daugiau informacijos:

www.vasaros-stovyklos.lt