Aprašymas

Organizatorius: Labdaros fondas „Vienybė“

Aprašymas:Planuojama, kad programoje 2012 m. vasarą sudalyvaus 300 vaikų, iš jų 30 socialiai remtini vaikai. Stovykloje įgyvendinama programa – „Vaikų švietimo ir kultūrinio bendradarbiavimo stovykla „Lietuvos atgaja“ - Zelva “. Programa įgyvendinama pagal kultūrinio-etninio paveldo pažinimo temą.

Stovyklos pagrindinė idėja ir tikslai kasmet tampa vis labiau aktualesni ir svarbūs jaunajai kartai. Šią vasarą bus tęsiama ilgalaikė kultūrinio-etninio paveldo pažinimo programos kryptis. Visos trijų pamainų temos ir programinių dienų tematika iš esmės atnaujintos ir vaikams bus pateiktos visiškai naujai.

Pamainoje „Rėdos ratu“ bus įsuktas magiškas Rėdos ratas ir per 10 dienų stovyklautojai gyvens pagal mėnulio kalendorių ir stovykloje bus švenčiamos visos metų šventės pagal senolių tradicijas ir papročius.

„Seku seku pasaką“ pamainoje stovyklautojai apsigyvens pasakų pasaulyje , kuriame patys taps pagrindiniais veikėjais ir pasakų kūrėjais: ieškos laimės aitvarų, baidys ginčiukus, susidraugaus su slibinais ir didžiaisiais milžinais, susitiks su paslaptingomis laumėmis.

Pamainoje „Menas kultūros ritmu“ stovyklautojai susipažins su pačiais karščiausiais Lietuvos kultūriniais taškais, domėsis tuo menu, kuris turi kultūrinio paveldo vertę, išlieka ir muša kaip ritmas per istorinius laikmečius. tai galimybė atrasti ir įžiebti savyje menininko-kūrėjo ugnelę.

Daugiau informacijos:

www.latgaja.lt