Aprašymas

Organizatorius: Švenčionių r. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras

Aprašymas:Planuojama, kad programoje 2013 m. vasarą sudalyvaus 115 vaikai, iš jų 10 socialiai remtini vaikai. Stovykloje įgyvendinama programa – „Sveikatos gurkšnis“. Programa įgyvendinama pagal sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo temą.

Dalyvaudami programos veiklose, vaikai galės susipažinti su sveika gyvensena ir fizinio aktyvumo įvairovės svarba jauno žmogaus gyvenimo kokybei. Sveikatos specialistai supažindins stovyklautojus su pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių abėcėle, o diskusijų grupėse metu bus diskutuojama tema „Ar aš pasaulyje saugus?“. Vaikams bus pristatytos šiaurietiško ėjimo paslaptys, organizuojami praktiniai mokymai. Pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai organizuos terapijos seansus: sapnų, meno, pasakų, saviraiškos; jų metu bus gvildenamos bendravimo, jausmų pažinimo, vienišumos ir kitos temos. Vaikai aiškinsis, kaip spęsti įvairias sveikatos problemas.

Pamainos „Vaistažolių ryšulėlio galia“ metu Kaltanėnų apylinkių pievose rinks vaistingąsias žoleles, sužinos, kaip jas išdžiovinti ir kaip jas vartoti. Stovyklautojai lankysis ekologiniame ūkyje, kur turės galimybę sužinoti, kaip auginamos daržovės, padirbėti ūkyje, patirti pirties naudą kūnui ir sielai.

 

Daugiau informacijos

www.kaltanenai.eu