Aprašymas

Ar jau žinai kur praleisi vasaros atostogas ir ką veiksi? Ar norėtum išbandyti nuotoliu valdomą droną? Išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių pagalba programuoti mobiliąsias aplikacijas bei kurti virtualius vietovės žemėlapius? Susipažinti su elektronikos pasauliu panaudojant LittleBits konstruktorių? Kartu su bendraamžiais patirti neužmirštamų nuotykių? Ir dar daug visko....Jei taip, tai ši stovykla kaip tik tau!

Antrus metus iš eilės, asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ kartu su Kurtuvėnų mokykla – daugiafunkciniu centru organizuoja 10 dienų vasaros stovyklą 10 - 14 m. amžiaus vaikams Kurtuvėnuose, Šiaulių r. Šią stovyklą iš dalies finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas, projekto TAPK lėšomis.
Stovyklos programos „Gamta realiame ir virtualiame pasaulyje“ tikslas - ugdyti savimi pasitikinčią, sumanią asmenybę. Programą „Gamta realiame ir virtualiame pasaulyje“ sudaro trys viena su kita persipinančios temos: komandinis darbas, gamtos pažinimas ir IT projekto (t.y. virtualaus vietovės žemėlapio, filmuko ar objekto pasirinkta tema sukūrimas) įgyvendinimas panaudojant technologijas (stacionarius bei planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus, dronus, LittleBits) ir reikiamą programinę nemokamą įranga bei įrankius.

Stovykloje tikrai neteks nuobodžiauti! Kiekviena stovyklautojo diena prasidės kūrybiškomis IT veiklomis. Vaikai susipažins ir mokysis išmaniai naudoti dronus, planšetinius, stacionarius kompiuterius bei telefonus. Pasinaudodami technologijomis filmuos, paveiksluos, žymėsis patikusią informaciją apie vietovę, joje esančius objektus, augalus, gyvūnus. Mokysis apdoroti sukauptą media turinį, redaguoti nuotraukas, kurti vaizdo filmukus. Surinktą informaciją panaudos kurdami IT projektą, mobiliąją aplikaciją ar virtualų vietovės žemėlapį. Stovyklos naujiena - LittleBits elektronikos konstruktorius, vienas įdomiausių naujų „žaislų“ vaikams. Tai pat stovyklautojų laukia įdomūs žygiai po Kurtuvėnų nacionalinį parką, išvyka į Šiaulių „Rūtos” saldainių fabriko bei „Dviračių” muziejus, maudymasis ežere, lipdymas iš molio, lietuviškų senovės papročių išbandymas ir kitos aktyvios pramogos.

Stovykla vyks restauruotose ir labai tvarkingose Kurtuvėnų mokyklos – daugiafunkcinio centro patalpose. Mokyklą supa didelė ir saugi aplinka. Yra dvi krepšinio aikštelės, futbolui bei kitoms veikloms organizuoti - žalia erdvė.

 

Stovyklos pamainos:

2017-07-10     2017-07-19
2017-07-22     2017-07-31

 

Daugiau informacijos rasite: https://www.facebook.com/ViptAsociacija/?fref=nf

Besidomintieji turi tiesiogiai kreiptis į stovyklos organizatorius.