Aprašymas

Organizatorius:

Viešoji įstaiga „Gintaro poilsiavietė“

Veiklos laikas:

2011-06-23 – 2011-08-24Vieta:Marijampolės apskritis

Aprašymas:

Planuojama, kad programoje 2011 m. vasarą sudalyvaus 500 vaikų.

 

Stovyklose įgyvendinama programa – „Sveikatos saugojimo ir stiprinimo programa. Sveikata - vertybė“ (atitinka sveikatos ugdymo temą).

 

Programos veikla orientuota į socialinės atskirties ir socialinio neteisingumo mažinimą, protingo požiūrio į mitybą bei fizinį aktyvumą formavimą, ugdant sąmoningą jauną žmogų, gebantį atsiriboti nuo įvairių mitybos stereotipų bei priimti savarankiškus sprendimus.

Neformaliai ugdant vaikus bus derinami emociniai, fiziniai, intelektiniai metodai, užtikrinantys visuminį asmenybės ugdimąsi. Numatomi rezultatai ir jų poveikis:

 

  • stovyklos dalyviai įgis ir išplėtos bendrąsias ir dalykines kompetencijas, būtinas sveikesniam asmeniniam gyvenimui.
  • vaikai įgaus įgūdžių kaip svarstyti ir kūrybiškai spręsti sveikatos problemas, būti atsakingiems už savo sveikatą, ugdyti gebėjimus atsispirti neigiamai aplinkos įtakai.
  • stovyklos dalyviai sužinos apie neigiamą rūkymo ir alkoholio žalą, gebės priimti tinkamą sprendimą dėl pastarųjų vartojimo, gebės atsispirti bendraamžių spaudimui.
  • vaikai sužinos kaip suteikti pirmąją pagalbą.
  • jie taip pat išmoks dirbti komandoje, pasitikėti savo jėgomis ir kitais, dalintis atsakomybe, gebės drąsiai išreikšti savo mintis ir priimti kito nuomonę.

 

Ir tai tik nedidelė dalis tų rezultatų, kurių sieks stovyklos organizatoriai, taikydami neformalaus ugdymo metodus.