Aprašymas

Organizatorius: UAB sveikatos centras „Energetikas“ ir VšĮ „Elijos Vėjarožė“

 

Stovyklos „Energetikas“ trukmė: 2012 birželio 21 - 2012 rugpjūčio 30

 

Stovyklos „Elijos paslaptys“: 2012 birželio 21 - 2012 liepos 17

Aprašymas:Planuojama, kad stovyklos „Energetikas“ įgyvendinamoje programoje 2012 m. vasarą sudalyvaus 700 vaikų, iš jų 70 socialiai remtini vaikai, tuo tarpu stovykloje „Elijos paslaptys“ - 150 vaikų, iš jų 15 socialiai remtini vaikai. Stovyklose įgyvendinama programa – „Ten kur saulę nusineša jūra“. Programa įgyvendinama pagal kultūrinio-etninio paveldo pažinimo temą.

Aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys, stovyklos vadovai rūpinasi poilsiaujančių vaikų fizine bei dvasine kultūra, ugdo sportinį meistriškumą, skatina kurti, parodyti save, atskleisti savo meninius bei kūrybinius sugebėjimus. Moko siekti savo svajonių, siekti savo tikslo. Čia vaikai gali ne tik mankštintis stovyklos sporto aikštynuose, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį, lavinti vaizduotę išmokti bendravimo ir tolerancijos meno. Nuostabiame gamtos prieglobstyje šalia banguojančios jūros, žaliuojančių pušynų itin tinka aktyviai ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų.

Programoje numatytos veiklos padės vaikams geriau pažinti save ir kitus, rasti atsakymus į esminius žmogaus gyvenimo klausimus, paremti kultūros ir žinojimo pagrindus. Sudaryta programa skatina vaikus apmąstyti savo šalies ir pasaulio kultūros paveldo įvairovę, visuotines vertybes, jų išsaugojimo ir puoselėjimo būtinybę, ugdyti pagarbą savo šalies kultūrai ir tolerantišką požiūrį į fizinius, religinius, socialinius, kultūrinius žmonių skirtumus.

Kiekvienos dienos programa turi savo temą, kurią numatyta modeliuoti per įvairias raiškos formas. Stovyklautojai dalyvaus įvairiuose studijose, kur vadovai ir vaikai kurs, improvizuos, vaidinimuose ir žaidimuose pritaikys jau turimas kultūrines-etnines žinias, tuo pačiu vaikai netiesiogiai gaus teorinių žinių tiek iš stovyklos vadovų, tiek iš studijos vadovo, kuris specialiai bus kviečiamas vadovauti ir dirbti vienoje ar kitoje studijoje. tai bus vaikams žinomi šalies žmonės, menininkai, atlikėjai, vieno ar kito amato, srities žinovai, pedagogai. numatyta daug įvairių ekskursijų, kurias stovykloje vaikai pasirenka patys.

Daugiau informacijos:

www.energetikas.lt/lt/vaiku-vasaros-stovyklos.html