Aprašymas

Organizatorius:UAB Vadybos ir psichologijos (VIP) institutas kartu su Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija, VšĮ „Nežinomųjų klanas“, Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjunga „Žingsnis“, VšĮ asmenybės ugdymo institutas „Rafaelis“

Aprašymas:Planuojama, kad programoje sudalyvaus 165 vaikai.

Programa „VASAROS UNIVERSITETAS“ pasiūlys 6 skirtingas edukacines temas:

  • Puikios savijautos universitetas gamtoje;
  • Puikios savijautos ir fizinio aktyvumo universitetas;
  • Pilietiškumo universitetas gamtoje;
  • Buriavimo universitetas gamtoje;
  • Gyvenimo meno universitetas;

Šios skirtingos edukacinės paprogramės skirtos sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo skatinimui, pažintinės-kultūrinės veiklos užsiėmimams. Atsižvelgiant į vaikų poreikius jiems bus siūloma pasirinkti vieną iš temų, pagal kurią užsiėmimai truks iki 12 dienų.

Tikimasi, jog užsiėmimai padės vaikams ugdyti asmenines, edukacines ir socialines kompetencijas, skatins kūrybiškumą, kūrybinį mąstymą, leis konstruktyviau spręsti iškilusias problemas. Užsiėmimų metu bus sudaromos tinkamos sąlygos vaiko saviraiškai, o tai leis geriau pažinti gyvenimą ir modeliuoti tinkamą elgesį, išmokti reikšti/valdyti emocijas ir jausmus socialiai priimtinu būdu. Vaikams bus padedama atlikti savo galimybių studiją pagal „noriu-galiu-darau“ metodiką, išsigryninti savo gyvenimo tikslą ir vertybes.

Daugiau informacijos: www.vipinstitutas.lt