Aprašymas

Šios programos tikslas tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį žiemos metu teikiant įvairiapusį ugdymą, kuris atitiktų vaikų sportinius poreikius ir galimybes suteikiant papildomų sporto srities žinių, lavinant praktinius gebėjimus, skatinti sveiką gyvenimo būdą, mokant išvengti sužalojimų ir traumų pramogų metu, stiprinant judesių koordinaciją, pusiausvyrą, ištvermę.

Ugdant sąmoningas ir aktyvias asmenybes daugiau dėmesio skiriant bendrųjų gebėjimų, gyvenimo įgūdžių ir ledo ritulio žaidimo kompetencijų ugdymui. Taip pat ši stovykla spręstu vaikų užimtumo stokos problemą šaltuoju metų / atostogų laiku.

Programoje: sporto žaidimo teorijos pagrindai (sporto šakos istorija, varžybų taisyklės, sveika gyvensena, ir kt.), sporto praktika (fizinis, techninis, taktinis, psichologinis, integralus rengimas). Programoje numatytos aktyvios veiklos, vyrauja praktiniai ugdymo metodai, kurie leis ugdyti ir lavinti praktinius įgūdžius bei gebėjimus.

Baigęs programą vaikas sustiprės fiziškai, turės teorinių ir praktinių žinių apie ledo ritulio žaidimą, dailiojo čiuožimo technikas,  gebės savarankiškai čiuožti ledu žinodamas dailiojo čiuožimo subtilybes, žaisti ledo ritulį ir kitus komandinius sporto žaidimus derindamas savo veiksmus su komandos draugais, įgis darbštumo, atkaklumo, atsakomybės, emocijų valdymo, valios ir kitų asmeninių savybių.

Programos metu bus taikomi neformaliojo ugdymo metodai skirti telkti komanda, pažinti savo asmenines savybes, diskusijos su sportininkais apie sportui svarbias vertybes: garbė, sąžiningumas, palaikymas, draugystė. Pirmąją stovyklos dieną, vaikai kartu su vadovais dalyvaudami diskusijoje išsikeltu sau tikslus - kur tobulės, ko išmoks, kokias žinias ir įgūdžius tvirtins. Kiekvieną stovyklos vakarą vyks refleksija.