Aprašymas

Programos tikslai ir uždaviniai - siekti, kad vaikai ir jaunimas ugdytų asmenines, socialines, edukacines ir profesines kompetencijas, stovyklos „Pažink save“ metu.

  • Skatinti vaikų ir jaunimo emocinę, socialinę ir fizinę saviugdą.
  • Ugdyti pagarbą, discipliną bei pasitikėjimą savimi, sustiprėti psichologiškai ir kontroliuoti savo emocijas.
  • Sudominti, pakviesti ir įtraukti kuo daugiau jaunimo į neformaliojo ugdymo veiklas, kurias mūsų organizacija vykdo ištisus metus.

Stovyklos programą sudarys: teatras, šokis, Aikido sportiniai užsiėmimai, kaligrafija, filmų peržiūros ir kitos veiklos. Kiekvienam užsiėmimui bus parenkamas atskiras mokytojas su tinkama kvalifikacija ir patirtimi. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas savęs pažinimui ir vaikų užimtumui, meninėmis veiklomis.

Vaikų ir jaunimo užimtumas vis dar lieka viena iš aktualiausių šių dienų problemų. Didinant sporto ir neformaliojo švietimo renginių skaičių ir gerinant jų kokybę, sudominant ir įtraukiant daugiau dalyvių į užsiėmimus, padėtume išspręsti užimtumo, laisvalaikio ir sveikatinimo problemas ir tai galėtų tapti geru įpročiu jaunam žmogui. Taip pat prisidėtume prie pilietiškumo ir tolerancijos ugdymo, sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo, susipažinimo su kultūra, amatais. Stovyklos metu įvairių profesijų atstovai, vakaro svečiai dalinsis apie asmeninę savo patirtį, žinias, bandys sudominti, įtraukti vaikus.

Dėl daugiau informacijos kreiptis: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Besidomintieji turi tiesiogiai kreiptis į stovyklos organizatorius tinklalapyje nurodytais kontaktais.

 

Kur vyksta ?