Kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos atgaja“ sėkmingai baigė 25-ąjį sezoną. Projekte „Lietuvos atgaja 2017 – Zelva” įvyko 3 skirtingų temų pamainos, vienijamos kūrybinės Atgajos energijos bei puoselėjamų vertybių.  

Dėliojant šios dešimties dienų trukmės stovyklos programą, ypatingas dėmesys, žinoma, teiktas sveikos gyvensenos bei aktyvaus judėjimo teikiamai naudai akcentuoti.

Tai stovykla, skirta įvairaus amžiaus vaikams, norintiems pailsėti nuo mokyklos ir pasinerti į smagių akimirkų kupinas dešimt dienų, kurias stovyklos vadovai paverčia pačiomis įsimintiniausiomis.

Poilsiaudami stovykloje vaikai ne tik susipažino, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose, bet ir kartu diskutavo, repetavo pasirodymus, siekdami pademonstruoti įvairias asmenines savybes ir gebėjimus.

„Susitinkam kitais metais, pirmame stovyklos sraute!“ - vienas kitam prisižadėjo namo išvykstantys stovyklautojai.

Jau birželio 20 dieną iš įvairiausių Lietuvos kampelių į pajūrį ėmė gužėti gausus būrys stovyklautojų.

Vasarai besiritant į antrąją pusę ir mintims apie artėjančius mokslo metus vis dažniau lendant į galvą, stovykloje “Pasaka” startuoja jau penktoji - priešpaskutinė pamaina.

Liepą ir rugpjūtį poilsio namuose „Tolieja“ skambėjo vaikų juokas, vyko įvairios veiklos, vaikai džiaugėsi ir smagiai leido laiką. 

Jau įpusėjo antroji „Nemunaičio“ stovyklos pamaina, kuri sukvietė 7- 16 metų vaikus kūrybiškai ir žaismingai praleisti vasaros atostogas.

Šiuo projektu siekiama plėtoti vaikų neformaliojo švietimo veiklas ir didinti neformaliojo vaikų švietimo prieinamumą.

Nors atrodo, kad ši vasara nedžiugina gražiu oru, tačiau moksleivių poilsiavietėje „Žilvitis“ netrūksta pramogų.

Liepos 7-16 dienomis sėkmingai įgyvendinta programos „Šventosios vingiai + Kosmosas“ antroji stovyklos pamaina, sukvietusi 7-12 metų vaikus.  O viskas buvo taip...

Paskutinę stovyklos dieną vaikai keitėsi telefonų numeriais, rašė vieni kitiems palinkėjimus, pristatė programos veiklas atvykusiems tėveliams.

Štai ir vėl Nemunaičio stovykloje girdisi vaikų juokas ir džiugesys. Liepos 13 dieną vaikai iš įvairių miestų ir miestelių susirinko stovyklauti ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Vasara. Atostogos. Veprių stovykla. „Šventosios vingiai“+ Kosmosas“ programa priima pretendentus skydžiui.

Jaunimo vasaros stovykla Palangoje „Atrask save“ - tai dešimties dienų stovykla smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, praktiniam susipažinimui su karjeros planavimu ir profesijos pasirinkimo galimybėmis atsižvelgiant į asmeninius gebėjimus.

Puslapis 7 iš 13