Vos prieš kelias dienas Telšiuose, Žemaitijos sostinėje, įvyko Moksleivių ateitininkų žiemos akademija.

Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir linkime laimės bei ramybės Naujaisiais, 2018-ais metais.

Jau antrus metus iš eilės Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras mokinių rudens atostogų metu (spalio 30 d. – lapkričio 3 d.) Kuršių Nerijoje organizavo keliaujančią stovyklą „Atostogos su Neringa“.

Šį rudenį spalio 30 d. - lapkričio 03 dienomis Rudilių Jono Laužiko universalus daugiafunkcis centras organizavo vaikų rudens stovyklą „Kodėl taip?“, kurioje dalyvavo 19 vaikų iš Kupiškio ir aplinkinių rajonų.

Nors už lango jau ruduo, tačiau tai nesutrukdė ištikimiausiems Nemunaičio stovyklos gerbėjams atvykti stovyklauti.

TAPK 2 projekto remiamos mokinių rudens atostogų stovyklos jau suplanuotos - kviečiame vaikus registruotis.

Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos priemonėmis (CVP IS) paskelbtas Neformaliojo švietimo teikėjų (mokytojų) mokymų paslaugų konkursas. Numatoma įsigyti neformaliojo vaikų švietimo paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojų (mokytojų) mokymų ir mokymų medžiagos parengimo paslaugas.

25-ąjį kūrybinės vaikų ir jaunimo stovyklos „Lietuvos Atgaja“ sezoną baigėme pirmą kartą surengtu „Atgajos“ festivaliu. 

„Gintaro poilsiavietė“ - tai vieta, kur būrys įvairaus amžiaus stovyklautojų ir vadovų komanda tampa šeima.

„Labas rytas, mieli „Gintarėlio stovyklos“ stovyklautojai. Dabar yra 8 val. 30 min, dangus giedras tad nusimato šilta ir saulėta diena!“

Per tris pamainas vasaros džiaugsmais mėgavosi 95 vaikai iš Zarasų rajono savivaldybės.

Projekte „Lietuvos atgaja 2017 – Smarliūnai” įvyko 6 skirtingų temų pamainos, vienijamos kūrybinės Atgajos energijos bei puoselėjamų vertybių.

Kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos atgaja“ sėkmingai baigė 25-ąjį sezoną. Projekte „Lietuvos atgaja 2017 – Zelva” įvyko 3 skirtingų temų pamainos, vienijamos kūrybinės Atgajos energijos bei puoselėjamų vertybių.  

Dėliojant šios dešimties dienų trukmės stovyklos programą, ypatingas dėmesys, žinoma, teiktas sveikos gyvensenos bei aktyvaus judėjimo teikiamai naudai akcentuoti.

Tai stovykla, skirta įvairaus amžiaus vaikams, norintiems pailsėti nuo mokyklos ir pasinerti į smagių akimirkų kupinas dešimt dienų, kurias stovyklos vadovai paverčia pačiomis įsimintiniausiomis.

Poilsiaudami stovykloje vaikai ne tik susipažino, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose, bet ir kartu diskutavo, repetavo pasirodymus, siekdami pademonstruoti įvairias asmenines savybes ir gebėjimus.

Puslapis 6 iš 13