Kiekvienas rytas prasidėdavo mankšta, o po dienos veiklų visi susėsdavo refleksijai – aptardavo, kaip sekėsi šiandien ir ką visi ketina veikti rytoj.

 

Stovykloje dalyvavo 50 Klaipėdos, Kretingos rajonų bei Klaipėdos miesto mokyklinio amžiaus vaikų, kurie nepabūgo grėsmingo rudeniško oro ir pėsčiomis per penkias dienas apkeliavo visą Kuršių Nerijos nacionalinį parką.

Mokinių atostogos ir stovykla - pats geriausias būdas turiningai praleisti atostogas. Tuo įsitikino Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro organizuotų rudens ir žiemos (Šv. Kalėdų) stovyklų  „Atsigręžkime į mūsų senolius...“  stovyklautojai.

Sveikatos centro „Energetikas“ stovykla „Ten, kur saulę nusineša jūra“ pakvietė vaikus įdomiai ir smagiai praleisti laiką mokinių rudens ir žiemos atostogų metu.

Vos prieš kelias dienas Telšiuose, Žemaitijos sostinėje, įvyko Moksleivių ateitininkų žiemos akademija.

Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir linkime laimės bei ramybės Naujaisiais, 2018-ais metais.

Jau antrus metus iš eilės Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras mokinių rudens atostogų metu (spalio 30 d. – lapkričio 3 d.) Kuršių Nerijoje organizavo keliaujančią stovyklą „Atostogos su Neringa“.

Šį rudenį spalio 30 d. - lapkričio 03 dienomis Rudilių Jono Laužiko universalus daugiafunkcis centras organizavo vaikų rudens stovyklą „Kodėl taip?“, kurioje dalyvavo 19 vaikų iš Kupiškio ir aplinkinių rajonų.

Nors už lango jau ruduo, tačiau tai nesutrukdė ištikimiausiems Nemunaičio stovyklos gerbėjams atvykti stovyklauti.

TAPK 2 projekto remiamos mokinių rudens atostogų stovyklos jau suplanuotos - kviečiame vaikus registruotis.

Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos priemonėmis (CVP IS) paskelbtas Neformaliojo švietimo teikėjų (mokytojų) mokymų paslaugų konkursas. Numatoma įsigyti neformaliojo vaikų švietimo paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojų (mokytojų) mokymų ir mokymų medžiagos parengimo paslaugas.

25-ąjį kūrybinės vaikų ir jaunimo stovyklos „Lietuvos Atgaja“ sezoną baigėme pirmą kartą surengtu „Atgajos“ festivaliu. 

„Gintaro poilsiavietė“ - tai vieta, kur būrys įvairaus amžiaus stovyklautojų ir vadovų komanda tampa šeima.

„Labas rytas, mieli „Gintarėlio stovyklos“ stovyklautojai. Dabar yra 8 val. 30 min, dangus giedras tad nusimato šilta ir saulėta diena!“

Per tris pamainas vasaros džiaugsmais mėgavosi 95 vaikai iš Zarasų rajono savivaldybės.

Projekte „Lietuvos atgaja 2017 – Smarliūnai” įvyko 6 skirtingų temų pamainos, vienijamos kūrybinės Atgajos energijos bei puoselėjamų vertybių.

Puslapis 6 iš 13