Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos priemonėmis (CVP IS) paskelbtas Neformaliojo švietimo teikėjų (mokytojų) mokymų paslaugų konkursas. Numatoma įsigyti neformaliojo vaikų švietimo paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojų (mokytojų) mokymų ir mokymų medžiagos parengimo paslaugas.

25-ąjį kūrybinės vaikų ir jaunimo stovyklos „Lietuvos Atgaja“ sezoną baigėme pirmą kartą surengtu „Atgajos“ festivaliu. 

„Gintaro poilsiavietė“ - tai vieta, kur būrys įvairaus amžiaus stovyklautojų ir vadovų komanda tampa šeima.

„Labas rytas, mieli „Gintarėlio stovyklos“ stovyklautojai. Dabar yra 8 val. 30 min, dangus giedras tad nusimato šilta ir saulėta diena!“

Per tris pamainas vasaros džiaugsmais mėgavosi 95 vaikai iš Zarasų rajono savivaldybės.

Projekte „Lietuvos atgaja 2017 – Smarliūnai” įvyko 6 skirtingų temų pamainos, vienijamos kūrybinės Atgajos energijos bei puoselėjamų vertybių.

Kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos atgaja“ sėkmingai baigė 25-ąjį sezoną. Projekte „Lietuvos atgaja 2017 – Zelva” įvyko 3 skirtingų temų pamainos, vienijamos kūrybinės Atgajos energijos bei puoselėjamų vertybių.  

Dėliojant šios dešimties dienų trukmės stovyklos programą, ypatingas dėmesys, žinoma, teiktas sveikos gyvensenos bei aktyvaus judėjimo teikiamai naudai akcentuoti.

Tai stovykla, skirta įvairaus amžiaus vaikams, norintiems pailsėti nuo mokyklos ir pasinerti į smagių akimirkų kupinas dešimt dienų, kurias stovyklos vadovai paverčia pačiomis įsimintiniausiomis.

Poilsiaudami stovykloje vaikai ne tik susipažino, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose, bet ir kartu diskutavo, repetavo pasirodymus, siekdami pademonstruoti įvairias asmenines savybes ir gebėjimus.

„Susitinkam kitais metais, pirmame stovyklos sraute!“ - vienas kitam prisižadėjo namo išvykstantys stovyklautojai.

Jau birželio 20 dieną iš įvairiausių Lietuvos kampelių į pajūrį ėmė gužėti gausus būrys stovyklautojų.

Vasarai besiritant į antrąją pusę ir mintims apie artėjančius mokslo metus vis dažniau lendant į galvą, stovykloje “Pasaka” startuoja jau penktoji - priešpaskutinė pamaina.

Liepą ir rugpjūtį poilsio namuose „Tolieja“ skambėjo vaikų juokas, vyko įvairios veiklos, vaikai džiaugėsi ir smagiai leido laiką. 

Jau įpusėjo antroji „Nemunaičio“ stovyklos pamaina, kuri sukvietė 7- 16 metų vaikus kūrybiškai ir žaismingai praleisti vasaros atostogas.

Šiuo projektu siekiama plėtoti vaikų neformaliojo švietimo veiklas ir didinti neformaliojo vaikų švietimo prieinamumą.

Puslapis 5 iš 12