Liepą ir rugpjūtį poilsio namuose „Tolieja“ skambėjo vaikų juokas, vyko įvairios veiklos, vaikai džiaugėsi ir smagiai leido laiką. 

Jau įpusėjo antroji „Nemunaičio“ stovyklos pamaina, kuri sukvietė 7- 16 metų vaikus kūrybiškai ir žaismingai praleisti vasaros atostogas.

Šiuo projektu siekiama plėtoti vaikų neformaliojo švietimo veiklas ir didinti neformaliojo vaikų švietimo prieinamumą.

Nors atrodo, kad ši vasara nedžiugina gražiu oru, tačiau moksleivių poilsiavietėje „Žilvitis“ netrūksta pramogų.

Liepos 7-16 dienomis sėkmingai įgyvendinta programos „Šventosios vingiai + Kosmosas“ antroji stovyklos pamaina, sukvietusi 7-12 metų vaikus.  O viskas buvo taip...

Paskutinę stovyklos dieną vaikai keitėsi telefonų numeriais, rašė vieni kitiems palinkėjimus, pristatė programos veiklas atvykusiems tėveliams.

Štai ir vėl Nemunaičio stovykloje girdisi vaikų juokas ir džiugesys. Liepos 13 dieną vaikai iš įvairių miestų ir miestelių susirinko stovyklauti ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Vasara. Atostogos. Veprių stovykla. „Šventosios vingiai“+ Kosmosas“ programa priima pretendentus skydžiui.

Jaunimo vasaros stovykla Palangoje „Atrask save“ - tai dešimties dienų stovykla smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, praktiniam susipažinimui su karjeros planavimu ir profesijos pasirinkimo galimybėmis atsižvelgiant į asmeninius gebėjimus.

Kiekvieno vaiko svajonė -  tobulos vasaros atostogos.

Pilną įvykusių viešojo pirkimo procedūrų ataskaitą rasite čia.

 

Birželio 30 dieną Palangoje suplevėsavo jaunimo vasaros stovyklos „Atrask save“ vėliava.

Mokslo metai prabėgo itin greitai ir štai vėl susitikome su plačiomis šypsenomis, šiltais apsikabinimais ir atviromis širdimis mūsų mylimoje stovykloje “Raganė”.

Prasidėjusi taip ilgai visų laukta vasara vaikų krykštavimu nuskambėjo ir Kaltanėnų vaikų vasaros poilsio stovykloje.

 Pilną įvykusių viešojo pirkimo procedūrų ataskaitą rasite čia.

Puslapis 5 iš 11