Kviečiame stovyklų organizatorius teikti pasiūlymus ne vasaros (dienos ar su nakvyne) stovyklų paslaugų pirkimui

Moksleivių poilsiavietė „Žilvitis“ jau įpusėjo 49-ąjį vasaros sezoną.

Liepos pirmomis dienomis daugiau nei pusantro šimto Lietuvos vaikų savo atostogas leido vaikų poilsio stovykloje „Trimitas“, įsikūrusioje Panevėžio rajone.

 

Vienas, du, trys… „Raganė“ stovykla atidaryta!

Birželio 27-ąją dieną, iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių susirinko vaikai į Nemunaičio stovyklą. Šias metais stovyklos tema –“Mūsų vasara –  sportas, sveikata ir juokas”.

2018 m. gegužės 14 – 18 d. Švietimo mainų paramos fondas, įgyvendindamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk (TAPK 2)“, organizavo pažintinį vizitą į Suomiją ir Estiją. Vizite dalyvavo 40 neformaliojo švietimo darbuotojų iš visos Lietuvos, jų tarpe - ir šio straipsnio autorė, Veprių vaikų stovyklos pamainos grupės vadovė, vizito metu atstovavusi Ukmergės Švietimo pagalbos tarnybos organizaciją.

Vizitas buvo nepaprastai turiningas: buvo suteikta galimybė susipažinti su Estijos ir Suomijos švietimo sistema, pabendrauti su šalių švietimo ministerijos atstovais, jaunimo centrų atstovais, suomių skautų organizacija, kur kas penktas suomis šiuo metu yra skautas arba praeityje priklausė skautams, pasimėgauti viešnage „Kloogaranna“ jaunimo stovykloje.

2018 m. gegužės mėn. 14 – 18 d. vyko projekto „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk. (TAPK 2)“ pažintinis vizitas į Suomiją ir Estiją. Vizite dalyvavo  „Energetikas“ stovyklos vadovė. Šio vizito metu buvo siekiama neformaliojo švietimo darbuotojus supažindinti su neformaliojo vaikų švietimo principais, metodais, sistemų ypatumu bei sėkmės faktoriais Estijoje ir Suomijoje.

Seminaro metu dalyviai susipažins su teisės aktų, reglamentuojančių vaikų vasaros stovyklų veiklą, pakeitimais, bei vaikų saugaus stovyklavimo reikalavimais.

Sveikatos centro „Energetikas“ stovykla „Ten, kur saulę nusineša jūra“ pakvietė vaikus įdomiai ir smagiai praleisti laiką mokinių pavasario atostogų metu.

Kviečiame stovyklų organizatorius teikti pasiūlymus CVP IS sistemoje iki 2018 m. gegužės 17 d., 09:00 val.

Stovyklos metu vaikai buvo ne tik mokinami miške orientuotis žemėlapio ir kompaso pagalba, bet ir žaidė futbolą, stalo žaidimus, dalyvavo piešimo konkurse, klausėsi orientavimosi, sporto, techninių ir taktinių gudrybių paskaitų.

Kiek nurimus Velykų šventės šurmuliui ir pagaliau sulaukus malonesnių pavasariškų orų, š. m. balandžio 3-7 d., Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras (toliau – Centras) prisipildė smagaus vaikiškų balsų klegesio – čia organizuota projekto ,,TAPK 2“ lėšomis remiama pavasario stovykla „Atsigręžkime į mūsų senolius...“, kurioje dalyvavo ne tik Švenčionių rajono, bet ir iš kitų šalies miestų bei rajonų atkeliavę vaikai.

2018 m. vasario-gegužės mėnesiais Vilniuje vyksta neformaliojo švietimo ekspertams skirti mokymai pavadinimu „Vaikų socialinių emocinių kompetencijų stiprinimas per neformalųjį ugdymą“.

Į stovyklą sugūžėjo mokiniai iš Vilniaus, Kauno, Kauno rajono, Jonavos, Alytaus rajono ir Alytaus miesto. 

Puslapis 4 iš 13