Rugpjūčio pirmosiomis dienomis daugiau nei aštuoniasdešimt vaikų susirinko į paskutinę vasaros pamainą „Nemunaičio" stovykloje. Šiais metais buvo pasirinkta sveikos gyvensenos tema, buvo stengiamasi atsakyti į visiems rūpimus klausimus: kada reikia pradėti saugoti sveikatą? Kodėl svarbu laikytis dienos režimo? Kokie yra sveikos gyvensenos raktai? Programos dalyviai buvo skatinami sportuoti, aktyviai leisti vasaros atostogas.

„Svajojame veikti kartu“

 Rugpjūčio pirmosiomis dienomis, vaikų poilsio stovykloje „Trimitas“, įsikūrusioje Panevėžio rajone, savo atostogas leido daugiau nei 180 vaikų. Dalis jų emigracijoje gyvenančių lietuvių vaikai.

„Šiuolaikinių technologijų amžiuje skaitmeninės žinios tampa ne užgaida, o būtinybe. Tačiau, daugelio ekspertų nuomone, Europos švietimo ir mokymo sistemose šios žinios nėra visapusiškai ugdomos“, – sakė asociacijos „Viešieji interneto prieigos taškai“ projektų vadovė Laura GRINEVIČIŪTĖ, su kuria kalbėjomės apie jau trečius metus rengiamą informacinių technologijų stovyklą Kurtuvėnuose.

Šventųjų medžių apsupty

„Šventosios vingiuos“ per dešimt dienų

Keliavom „Šimtmečio taku“.

Įmynėme pėdas senojoj Veprių žemėj,

Garsioj gamtos paminklais ir legendom.

Kviečiame stovyklų organizatorius teikti pasiūlymus ne vasaros (dienos ar su nakvyne) stovyklų paslaugų pirkimui

Moksleivių poilsiavietė „Žilvitis“ jau įpusėjo 49-ąjį vasaros sezoną.

Liepos pirmomis dienomis daugiau nei pusantro šimto Lietuvos vaikų savo atostogas leido vaikų poilsio stovykloje „Trimitas“, įsikūrusioje Panevėžio rajone.

 

Vienas, du, trys… „Raganė“ stovykla atidaryta!

Birželio 27-ąją dieną, iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių susirinko vaikai į Nemunaičio stovyklą. Šias metais stovyklos tema –“Mūsų vasara –  sportas, sveikata ir juokas”.

2018 m. gegužės 14 – 18 d. Švietimo mainų paramos fondas, įgyvendindamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk (TAPK 2)“, organizavo pažintinį vizitą į Suomiją ir Estiją. Vizite dalyvavo 40 neformaliojo švietimo darbuotojų iš visos Lietuvos, jų tarpe - ir šio straipsnio autorė, Veprių vaikų stovyklos pamainos grupės vadovė, vizito metu atstovavusi Ukmergės Švietimo pagalbos tarnybos organizaciją.

Vizitas buvo nepaprastai turiningas: buvo suteikta galimybė susipažinti su Estijos ir Suomijos švietimo sistema, pabendrauti su šalių švietimo ministerijos atstovais, jaunimo centrų atstovais, suomių skautų organizacija, kur kas penktas suomis šiuo metu yra skautas arba praeityje priklausė skautams, pasimėgauti viešnage „Kloogaranna“ jaunimo stovykloje.

2018 m. gegužės mėn. 14 – 18 d. vyko projekto „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk. (TAPK 2)“ pažintinis vizitas į Suomiją ir Estiją. Vizite dalyvavo  „Energetikas“ stovyklos vadovė. Šio vizito metu buvo siekiama neformaliojo švietimo darbuotojus supažindinti su neformaliojo vaikų švietimo principais, metodais, sistemų ypatumu bei sėkmės faktoriais Estijoje ir Suomijoje.

Seminaro metu dalyviai susipažins su teisės aktų, reglamentuojančių vaikų vasaros stovyklų veiklą, pakeitimais, bei vaikų saugaus stovyklavimo reikalavimais.

Sveikatos centro „Energetikas“ stovykla „Ten, kur saulę nusineša jūra“ pakvietė vaikus įdomiai ir smagiai praleisti laiką mokinių pavasario atostogų metu.

Kviečiame stovyklų organizatorius teikti pasiūlymus CVP IS sistemoje iki 2018 m. gegužės 17 d., 09:00 val.

Puslapis 4 iš 13