Šventinių dienų, skirtų Lietuvai, Kaunui, kaip Laikinąjai sostinei ir visiems mums apsuptyje susirinkome pajusti pilietiškumo dvasią.

Švietimo mainų paramos fondas įgyvendina ES Socialinio fondo finansuojamą projektą „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk. (TAPK 2)“, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas 7-18 m. vaikų užimtumui atostogų metu. Projekto lėšomis vaikams apmokama iki 30 % dalyvavimo stovyklos programoje kainos (iki 95 % socialiai remiamiems vaikams).

Stovyklos vyks mokinių žiemos atostogų metu.

Stovyklos vyks mokinių Kalėdinių atostogų metu.

Lietuvoje ir Europoje neformalusis švietimas visuotinai pripažįstamas kaip veiksminga priemonė asmens socialinių emocinių kompetencijų ugdymui, jaunų žmonių integravimosi visuomenėje problemų sprendimui, visapusiškam asmenybės ugdymui. Neformalaus švietimo veiklos skirtos kūrybiškos, kritiškai mąstančios asmenybės ugdymui, kuri geba priimti sprendimus, užduoti drąsius klausimus, dega noru gyventi ir keistis. Ši švietimo sritis sukuria alternatyvią mokymosi ir tobulėjimo erdvę, atveria prasmingo laisvalaikio ir vaikų poilsio galimybes.

2018 m. lapkričio 22 d. „TAPK2“ projektas organizuoja tarptautinę konferenciją!

Kuriu save, kuriu pasaulį

Vajej!!! Negaliu patikėti, kad jau čia jau paskutinė pamaina „Raganės“ stovykloje. Laikas pralėkė nepastebimu greičiu…

Gintaro poilsiavietėje

Gintarėlio stovyklavietė įsikūrusi ant Jurgežerių ežero kranto, kuris yra tapęs viena mėgstamiausių poilsiautojų vietų ne vien dėl to,  kad ten galima atsigaivinti,  bet ir dėl nuostabaus gamtos peizažo bei svaigaus pušų miško kvapo aplink. Daugelis poilsiautojų čia grįžta eilę metų.

Mūsų šimtmečio Pasaka

Lietuvoje visus metus tvyranti šimtmečio minėjimo atmosfera neaplenkė ir vaikų poilsio stovyklos „Pasaka“. Rugpjūčio mėnesį vykusių 5-os ir 6-os pamainų metu, stovyklautojų patriotiškumą ugdė Europos sąjungos fondų remiama programa „Mūsų šimtmečio Pasaka“. Jos metu, kiekvieną pamainos dieną vaikų laukė vis kita, tautiškumu dvelkianti, veikla ar renginys.

Vasaros atostogos baigiasi, atsisveikiname. Laikas prabėgo nepaprastai greitai, mes norime pasidžiaugti talentingais, šauniais vaikais, kurie išvyko su šypsenomis veiduose.

Švęskim šimtmetį smagiai,

Kad skambėtų net Vepriai,

Stovykla – antri namai,

O mes – šimtmečio vaikai!

Stovykla „Vaivorykštė“

Varėnos r. Liškiavos daugiafunkciame centre šią vasarą šurmuliavo keturios stovyklos „Vaivorykštė“ pamainos. Stovykloje poilsiavo vaikai iš Varėnos, Druskininkų, Kauno, Alytaus, Šalčininkų, Londono...

Rugpjūčio pirmosiomis dienomis daugiau nei aštuoniasdešimt vaikų susirinko į paskutinę vasaros pamainą „Nemunaičio" stovykloje. Šiais metais buvo pasirinkta sveikos gyvensenos tema, buvo stengiamasi atsakyti į visiems rūpimus klausimus: kada reikia pradėti saugoti sveikatą? Kodėl svarbu laikytis dienos režimo? Kokie yra sveikos gyvensenos raktai? Programos dalyviai buvo skatinami sportuoti, aktyviai leisti vasaros atostogas.

„Svajojame veikti kartu“

 Rugpjūčio pirmosiomis dienomis, vaikų poilsio stovykloje „Trimitas“, įsikūrusioje Panevėžio rajone, savo atostogas leido daugiau nei 180 vaikų. Dalis jų emigracijoje gyvenančių lietuvių vaikai.

„Šiuolaikinių technologijų amžiuje skaitmeninės žinios tampa ne užgaida, o būtinybe. Tačiau, daugelio ekspertų nuomone, Europos švietimo ir mokymo sistemose šios žinios nėra visapusiškai ugdomos“, – sakė asociacijos „Viešieji interneto prieigos taškai“ projektų vadovė Laura GRINEVIČIŪTĖ, su kuria kalbėjomės apie jau trečius metus rengiamą informacinių technologijų stovyklą Kurtuvėnuose.

Šventųjų medžių apsupty

„Šventosios vingiuos“ per dešimt dienų

Keliavom „Šimtmečio taku“.

Įmynėme pėdas senojoj Veprių žemėj,

Garsioj gamtos paminklais ir legendom.

Puslapis 3 iš 13