Laiko mašinos pagalba pabuvojome įvairiuose laikmečiuose ir patyrėme keisčiausių nuotykių.

Pamainos tematika – teatras ir viskas, kas su tuo susiję.

 

Jau šeštus metus Ukmergės švietimo centras kartu Ukmergės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuru organizavo stovyklą Veprių laisvalaikio užimtumo ir turizmo filiale.

Stovyklos programos tema - pilietiškumo ir tolerancijos ugdymas, sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas.

Birželio 28- liepos 7 dienomis VšĮ „Vaikų polsis“ stovyklavietė „Trimitas“, įsikūrusi Panevėžio rajone Bygailių kaime, sukvietė per 200 vaikų iš visos Lietuvos į pilietiškumo ir tolerancijos ugdymo stovyklą.

Seniai, labai seniai už devynių jūrų, devynių marių vienoje karalystėje gyveno maža mergaitė, kuri vasaromis vykdavo į stovyklą...

Kad laikas nebūtų praleistas veltui, o širdį šildytų patys gražiausi prisiminimai, tiesiog privalu pabuvoti stovykloje – pavyzdžiui, „Merkurijuje“, kuri veikia jau trisdešimt metų!

Ar mūsų rajone gali veikti  tikra vaikų vasaros stovykla su nakvynėmis? Ne dieninė stovykla, kur vaikai tik dienos metu susirenka kelionėms ar veikloms, bet „tikra“ stovykla, su nakvynėmis  patalpose ar palapinėse?

Ar jau žinai kur praleisi vasaros atostogas?

2016 m. balandžio 14 d. Švietimo mainų paramos fonde įvyko susitikimas su galimais tiekėjais dėl neformaliojo švietimo programų įgyvendinimo vaikų vasaros stovyklose 2016 m. paslaugų pirkimo konkurso sąlygų išaiškinimo.

 

Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos priemonėmis (CVP IS) yra paskelbtas 2016 m. vaikų vasaros stovyklose...

Informuojame

apie paskelbtą techninių specifikacijų projektą dėl neformaliojo vaikų švietimo programų įgyvendinimo vaikų vasaros stovyklose paslaugų 2016 m. pirkimo.

Informuojame, kad projektas „TAPK“ baigėsi. Taip pat pateikiame jums projekto metu sukurtus produktus.

Nors stovykla ,,Lietuvos Atgaja” mano gyvenime reikšmingą vietą užima jau kelintus metus, pati save nustebinau tik dabar atkreipusi dėmesį į pavadinimo reikšmę ir sąsają su pačia stovykla, jos patirtimis ir joje sutiktais žmonėmis.

Puslapis 11 iš 14