Keliaujanti Atgaja

„Aitvaro skrydis“ – antrus metus organizuota pamaina, kurioje didžiausias dėmesys skirtas vaikų įgalinimui.

Per šias dešimt dienų patiri tai, ko dažniausia nesitikėtum patirti. Suartėji su šeima, kurią pažįsti tik dešimt dienų, jie patampa lyg tavo antroji šeima.

Aš įsimylėjau Atgają iš pirmo karto, tad šiais metais net nesvarsčiau galimybės nevažiuoti į šią stovyklą.

Rugpjūčio 3–12 d. Lazdijų raj., Smarliūnuose vyko penktoji šios vasaros kūrybinės vaikų ir jaunimo stovyklos„Lietuvos atgajos“ pamaina „Kai įkvėpimas“.

,,Atgajos“ negalima nusakyti žodžiais. Norint įsitikinti, kokia ji nuostabi, reikia joje apsilankyti ir tapti tikru atgajiečiu!“ (Kristina)

Prie šių metų organizuojamos „V.Kernagio ritmu“ pamainos gyvais prisiminimais, archyvine medžiaga apie Maestro prisidėjo Vytauto Kernagio fondas.

„Nesakome sudie, tariame iki!“ Tokiais žodžiais buvo išlydėti „Gintaro poilsiavietės“ stovyklautojai pasibaigus 2015 metų sezonui.

 

Esu be galo laimingas, kad atvykau dar ir šiais metais. Visas vadovų darbas ir tas vaikų vieningumo jausmas yra fantastiškas... Kai tu jauti, kad prie bet kurio žmogaus priėjęs gali jam sakyti viską ar tiesiog pradėti šokti ir dainuoti – būtent tai ir sukuria tą tikrąją Atgają.

Birželio 17–26 d. Zelvos stovyklavietėje įvyko Lietuvos Atgajos pirmoji šių metų vasaros pamaina – „Menų Labirintai“.

Galime pasidžiaugti, kad ir mūsų komanda ir dalyviai stovykloje ,,Bendravimo menas” kartu praleido labai gražų, aktyvų ir turiningą laiką. 

Stovyklos Programos „Šventosios vingiai“ pamaina „Praeities lobiai ateičiai“ į stovyklautojų patyrimų skrynelę jau sudėjo naujus atradimus, emocijas, įspūdžius.

Palieki savo šeimą, draugus, kiemą, mokyklą, miestą ar miestelį ir išvažiuoji į stovyklą. Atvažiavęs į stovyklą “Lietuvos atgaja” Smarliūnuose įsikuri „Milžino pėdos” slėnyje. Kas tai?

 

Stovykloje sudarytos visos sąlygos pasireikšti vaikų kūrybiškumui bei savarankiškumui. Mėgstamus užsiėmimus jie gali rasti čia veikiančiuose būreliuose, kurių išties gausu

Vaikų juokas, bendravimo šurmulys, šypsenos, turiningos ir pilnos įspūdžių dienos, taip Labanoro girios prieglobstyje įsikūrusioje stovykloje ,,Tolieja“ vyksta vaikų vasaros stovykla ,,Bendravimo menas“.

Šią vasarą programa „Šventosios vingiai“ į stovyklą sukvies daugiau nei 240 stovyklautojų.

Puslapis 11 iš 13