Kuriu save, kuriu pasaulį

Vajej!!! Negaliu patikėti, kad jau čia jau paskutinė pamaina „Raganės“ stovykloje. Laikas pralėkė nepastebimu greičiu…

Gintaro poilsiavietėje

Gintarėlio stovyklavietė įsikūrusi ant Jurgežerių ežero kranto, kuris yra tapęs viena mėgstamiausių poilsiautojų vietų ne vien dėl to,  kad ten galima atsigaivinti,  bet ir dėl nuostabaus gamtos peizažo bei svaigaus pušų miško kvapo aplink. Daugelis poilsiautojų čia grįžta eilę metų.

Mūsų šimtmečio Pasaka

Lietuvoje visus metus tvyranti šimtmečio minėjimo atmosfera neaplenkė ir vaikų poilsio stovyklos „Pasaka“. Rugpjūčio mėnesį vykusių 5-os ir 6-os pamainų metu, stovyklautojų patriotiškumą ugdė Europos sąjungos fondų remiama programa „Mūsų šimtmečio Pasaka“. Jos metu, kiekvieną pamainos dieną vaikų laukė vis kita, tautiškumu dvelkianti, veikla ar renginys.

Vasaros atostogos baigiasi, atsisveikiname. Laikas prabėgo nepaprastai greitai, mes norime pasidžiaugti talentingais, šauniais vaikais, kurie išvyko su šypsenomis veiduose.

Švęskim šimtmetį smagiai,

Kad skambėtų net Vepriai,

Stovykla – antri namai,

O mes – šimtmečio vaikai!

Stovykla „Vaivorykštė“

Varėnos r. Liškiavos daugiafunkciame centre šią vasarą šurmuliavo keturios stovyklos „Vaivorykštė“ pamainos. Stovykloje poilsiavo vaikai iš Varėnos, Druskininkų, Kauno, Alytaus, Šalčininkų, Londono...

Rugpjūčio pirmosiomis dienomis daugiau nei aštuoniasdešimt vaikų susirinko į paskutinę vasaros pamainą „Nemunaičio" stovykloje. Šiais metais buvo pasirinkta sveikos gyvensenos tema, buvo stengiamasi atsakyti į visiems rūpimus klausimus: kada reikia pradėti saugoti sveikatą? Kodėl svarbu laikytis dienos režimo? Kokie yra sveikos gyvensenos raktai? Programos dalyviai buvo skatinami sportuoti, aktyviai leisti vasaros atostogas.

„Svajojame veikti kartu“

 Rugpjūčio pirmosiomis dienomis, vaikų poilsio stovykloje „Trimitas“, įsikūrusioje Panevėžio rajone, savo atostogas leido daugiau nei 180 vaikų. Dalis jų emigracijoje gyvenančių lietuvių vaikai.

„Šiuolaikinių technologijų amžiuje skaitmeninės žinios tampa ne užgaida, o būtinybe. Tačiau, daugelio ekspertų nuomone, Europos švietimo ir mokymo sistemose šios žinios nėra visapusiškai ugdomos“, – sakė asociacijos „Viešieji interneto prieigos taškai“ projektų vadovė Laura GRINEVIČIŪTĖ, su kuria kalbėjomės apie jau trečius metus rengiamą informacinių technologijų stovyklą Kurtuvėnuose.

Šventųjų medžių apsupty

„Šventosios vingiuos“ per dešimt dienų

Keliavom „Šimtmečio taku“.

Įmynėme pėdas senojoj Veprių žemėj,

Garsioj gamtos paminklais ir legendom.

Kviečiame stovyklų organizatorius teikti pasiūlymus ne vasaros (dienos ar su nakvyne) stovyklų paslaugų pirkimui

Moksleivių poilsiavietė „Žilvitis“ jau įpusėjo 49-ąjį vasaros sezoną.

Liepos pirmomis dienomis daugiau nei pusantro šimto Lietuvos vaikų savo atostogas leido vaikų poilsio stovykloje „Trimitas“, įsikūrusioje Panevėžio rajone.

 

Vienas, du, trys… „Raganė“ stovykla atidaryta!

Birželio 27-ąją dieną, iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių susirinko vaikai į Nemunaičio stovyklą. Šias metais stovyklos tema –“Mūsų vasara –  sportas, sveikata ir juokas”.

Puslapis 2 iš 12