Birželio 28- liepos 7 dienomis VšĮ „Vaikų polsis“ stovyklavietė „Trimitas“, įsikūrusi Panevėžio rajone Bygailių kaime, sukvietė per 200 vaikų iš visos Lietuvos į pilietiškumo ir tolerancijos ugdymo stovyklą.

Seniai, labai seniai už devynių jūrų, devynių marių vienoje karalystėje gyveno maža mergaitė, kuri vasaromis vykdavo į stovyklą...

Kad laikas nebūtų praleistas veltui, o širdį šildytų patys gražiausi prisiminimai, tiesiog privalu pabuvoti stovykloje – pavyzdžiui, „Merkurijuje“, kuri veikia jau trisdešimt metų!

Ar mūsų rajone gali veikti  tikra vaikų vasaros stovykla su nakvynėmis? Ne dieninė stovykla, kur vaikai tik dienos metu susirenka kelionėms ar veikloms, bet „tikra“ stovykla, su nakvynėmis  patalpose ar palapinėse?

Ar jau žinai kur praleisi vasaros atostogas?

2016 m. balandžio 14 d. Švietimo mainų paramos fonde įvyko susitikimas su galimais tiekėjais dėl neformaliojo švietimo programų įgyvendinimo vaikų vasaros stovyklose 2016 m. paslaugų pirkimo konkurso sąlygų išaiškinimo.

 

Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos priemonėmis (CVP IS) yra paskelbtas 2016 m. vaikų vasaros stovyklose...

Informuojame

apie paskelbtą techninių specifikacijų projektą dėl neformaliojo vaikų švietimo programų įgyvendinimo vaikų vasaros stovyklose paslaugų 2016 m. pirkimo.

Informuojame, kad projektas „TAPK“ baigėsi. Taip pat pateikiame jums projekto metu sukurtus produktus.

Nors stovykla ,,Lietuvos Atgaja” mano gyvenime reikšmingą vietą užima jau kelintus metus, pati save nustebinau tik dabar atkreipusi dėmesį į pavadinimo reikšmę ir sąsają su pačia stovykla, jos patirtimis ir joje sutiktais žmonėmis.

Keliaujanti Atgaja

„Aitvaro skrydis“ – antrus metus organizuota pamaina, kurioje didžiausias dėmesys skirtas vaikų įgalinimui.

Per šias dešimt dienų patiri tai, ko dažniausia nesitikėtum patirti. Suartėji su šeima, kurią pažįsti tik dešimt dienų, jie patampa lyg tavo antroji šeima.

Aš įsimylėjau Atgają iš pirmo karto, tad šiais metais net nesvarsčiau galimybės nevažiuoti į šią stovyklą.

Rugpjūčio 3–12 d. Lazdijų raj., Smarliūnuose vyko penktoji šios vasaros kūrybinės vaikų ir jaunimo stovyklos„Lietuvos atgajos“ pamaina „Kai įkvėpimas“.

Puslapis 10 iš 13