Ar jau žinai kur praleisi vasaros atostogas?

2016 m. balandžio 14 d. Švietimo mainų paramos fonde įvyko susitikimas su galimais tiekėjais dėl neformaliojo švietimo programų įgyvendinimo vaikų vasaros stovyklose 2016 m. paslaugų pirkimo konkurso sąlygų išaiškinimo.

 

Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos priemonėmis (CVP IS) yra paskelbtas 2016 m. vaikų vasaros stovyklose...

Informuojame

apie paskelbtą techninių specifikacijų projektą dėl neformaliojo vaikų švietimo programų įgyvendinimo vaikų vasaros stovyklose paslaugų 2016 m. pirkimo.

Informuojame, kad projektas „TAPK“ baigėsi. Taip pat pateikiame jums projekto metu sukurtus produktus.

Nors stovykla ,,Lietuvos Atgaja” mano gyvenime reikšmingą vietą užima jau kelintus metus, pati save nustebinau tik dabar atkreipusi dėmesį į pavadinimo reikšmę ir sąsają su pačia stovykla, jos patirtimis ir joje sutiktais žmonėmis.

Keliaujanti Atgaja

„Aitvaro skrydis“ – antrus metus organizuota pamaina, kurioje didžiausias dėmesys skirtas vaikų įgalinimui.

Per šias dešimt dienų patiri tai, ko dažniausia nesitikėtum patirti. Suartėji su šeima, kurią pažįsti tik dešimt dienų, jie patampa lyg tavo antroji šeima.

Aš įsimylėjau Atgają iš pirmo karto, tad šiais metais net nesvarsčiau galimybės nevažiuoti į šią stovyklą.

Rugpjūčio 3–12 d. Lazdijų raj., Smarliūnuose vyko penktoji šios vasaros kūrybinės vaikų ir jaunimo stovyklos„Lietuvos atgajos“ pamaina „Kai įkvėpimas“.

,,Atgajos“ negalima nusakyti žodžiais. Norint įsitikinti, kokia ji nuostabi, reikia joje apsilankyti ir tapti tikru atgajiečiu!“ (Kristina)

Prie šių metų organizuojamos „V.Kernagio ritmu“ pamainos gyvais prisiminimais, archyvine medžiaga apie Maestro prisidėjo Vytauto Kernagio fondas.

„Nesakome sudie, tariame iki!“ Tokiais žodžiais buvo išlydėti „Gintaro poilsiavietės“ stovyklautojai pasibaigus 2015 metų sezonui.

 

Esu be galo laimingas, kad atvykau dar ir šiais metais. Visas vadovų darbas ir tas vaikų vieningumo jausmas yra fantastiškas... Kai tu jauti, kad prie bet kurio žmogaus priėjęs gali jam sakyti viską ar tiesiog pradėti šokti ir dainuoti – būtent tai ir sukuria tą tikrąją Atgają.

Birželio 17–26 d. Zelvos stovyklavietėje įvyko Lietuvos Atgajos pirmoji šių metų vasaros pamaina – „Menų Labirintai“.

Galime pasidžiaugti, kad ir mūsų komanda ir dalyviai stovykloje ,,Bendravimo menas” kartu praleido labai gražų, aktyvų ir turiningą laiką. 

Puslapis 9 iš 12