2017 rugpjūčio 11
Viešoji moksleivių poilsiavietė „Žilvitis“ pabaigė 48-ą vasaros sezoną

Viešoji moksleivių poilsiavietė „Žilvitis“ pabaigė 48-ą vasaros sezoną, išlydėdama paskutinius stovyklautojus. Šią vasarą vėl buvo vykdomas projektas TAPK, kuriame dalyvavo 420 vaikų iš visos Lietuvos ir įvairių pasaulio kraštų. Paskutinėje pamainoje kartu stovyklavo ne tik Sostinės krepšinio mokyklos, bet Londono krepšinio klubo „Gintaras“ jaunieji krepšininkai.

Poilsiaudami stovykloje vaikai ne tik susipažino, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose, bet ir kartu diskutavo, repetavo pasirodymus, siekdami pademonstruoti įvairias asmenines savybes ir gebėjimus. Taip pat įspūdingai atrodė bendras šokis, kurį išmokę pamainos metu, šoko visi stovyklautojai uždarymo iškilmėse.

Išvykdami stovyklautojai žadėjo sugrįžti ir kitą vasarą, kartodami stovyklos himno žodžius: „Galbūt kitą vasarą žalią, čia vėl susitiksim, draugai...“ Laikas, praleistas „Žilvityje“, įdomus bei prasmingas – vaikai išvažiavo kupini įspūdžių, susiradę naujų draugų. Nors liūdna atsisveikinti, tačiau tikimės, kad kitą vasarą vėl būsime drauge ir linksmai leisime laiką. Iki susitikimo kitą sezoną „Žilvityje“!

Kitos naujienos