2017 rugpjūčio 07
Stovyklos „Pasaka” tema - sveika gyvensena

Vasarai besiritant į antrąją pusę ir mintims apie artėjančius mokslo metus vis dažniau lendant į galvą, stovykloje “Pasaka” startuoja jau penktoji - priešpaskutinė pamaina.

Ir vėl į stovyklos namelius sugužėjo gausus būrys vaikų, norinčių pasimėgauti paskutiniaisiais atostogų džiaugsmais. Šios pamainos tema - sveika gyvensena, todėl sveikatingumu alsuoja visa stovyklos programa. Nors prabėgo vos pusė stovyklos dienų, vaikai jau sužinojo daugybę įdomios ir naudingos informacijos sveikatingumo tema, tuo pačiu pritaikydami teorines žinias ir stovyklos veikloje.

Pirmosios dienos metu, naujai atvykusius stovyklautojus į vieningus būrius sujungti padėjo šūkio bei prisistatymo pasirodymo kūrimas. Vaikai kupini entuziazmo į skanduočių tekstus įtraukinėjo faktus apie mitybos bei sporto naudą, o prisistatymai neapsėjo be daržovių bei vaisių.

Taip linksmai nusiteikę stovyklautojai pakilo ir antrąją dieną. Diena pasitaikė šilta. Būriai stovyklautojų skubėjo prie jūros, griebė kamuolius ar badmintono raketes ir toliau įrodinėjo vieni kitiems, kad sveikas gyvenimo būdas gali būti itin smagus. Patys nekantriausi ir aktyviausi, išnaudodami puikų orą, net anksčiau laiko nusprendė iškeliauti į žygius. Jų metu keliavo „Litorinos“ taku, aplankė Olando kepurę, „Memel Nord“ gynybinį įtvirtinimą. Patys akyliausi atrado mūsų kraštui nebūdingus medžius, tokius kaip maumedžiai, bukai ir platanalapiai klevai.

Trečiąją dieną stovyklautojų laukė madų vakaras. Žinoma, net ir šiame renginyje nebuvo pamiršta sveikatingumo tema - modelių rūbai ir pasirodymai buvo kuriami pasitelkiant tik ekologišką bei perdirbamą medžiagą. Išradingiausieji savo sukurtose kolekcijose panaudojo vaisius bei daržoves! Negana to, jog visos dienos metu stovyklautojai aktyviai ruošėsi vakaro šou, jie spėjo būriuose pasikalbėti sveikos mitybos tema bei aptarti sveikesnius laisvalaikio leidimo būdus.

Ketvirtoji stovyklos diena - žingsnis link pamainos pusiaukelės. Stovyklautojai susidraugavę būriuose su dar didesniu užsidegimu puolė prie naujos dienos užduočių. Šįkart jų laukė kupina nuotykių kelionė po pasaulį, susipažįstant su įvairiomis šalimis, kultūromis ir kalbomis. Stovyklautojai klausėsi kubietiškos, vokiškos, korėjietiškos, suomiškos ir dar daugybės kitų šalių muzikos, susipažino su būtent toms šalims būdingomis sporto rūšimis.

Nors orai ne visuomet leisdavo įgyvendinti visus numatytus užsiėmimus laiku, tačiau nei viena veikla nebus pamiršta, nes vaikai su nekantrumu laukia ir primena vieni kitiems, kiek dar įdomių renginių jų laukia šioje pamainoje!

Kitos naujienos