2018 rugpjūčio 14
Stovykla „Vaivorykštė“

Stovyklautojai mokėsi tradicinių lietuvių amatų: lipdė ir žiedė puodus, liejo žvakes, kopė į medžiuose esančias bičių „draves“, pynė.

Daug emocijų ir juoko vaikams  padovanojo stovyklos „Madų šou“, suvaidinti vaizdai iš stovyklos gyvenimo, žaidimai, „krikštynos“. Ugniagesiai gelbėtojai kartu su narais gelbėtojais priminė vaikams saugaus elgesio vandenyje bei prie vandens taisykles, mokė suteikti pagalbą, paplukdė po ežerą su valtimi. Buvo labai smagu!  Stovyklautojai lankėsi ir Druskininkų bei Kabelių pasienio užkardose. Čia daug sužinojo apie pasieniečių darbą, stebėjo tarnybinių šunų pasirodymus.

Atsisveikindami vaikai „Vaivorykštei“ rašė laiškus. Keletas ištraukų: „Man čia labai patiko! Buvo smagu šokti diskotekoj, maistas buvo skanus, sudomino išvykos, patiko rytais mankštintis, dalyvauti krikštynose. Esu laimingas, kad susipažinau su tiek naujų žmonių ir susiradau daug naujų draugų.“

„Visi, kurie pateks į šią stovyklą, nesigailės. Čia daugiau sužinos apie Lietuvą. Ir susiras draugų. Žais daug smagių žaidimų. Prieš šią stovyklą aš labai bijodavau žaisti komandinius žaidimus, bet būdamas stovykloje išdrįsau ir nebebijau. Čia labai smagu!“.

 

Kitos naujienos