2017 birželio 29

Mokslo metai prabėgo itin greitai ir štai vėl susitikome su plačiomis šypsenomis, šiltais apsikabinimais ir atviromis širdimis mūsų mylimoje stovykloje “Raganė”.

Šiais metais programa “Kartu mes – jėga” kviečia kibtis visiems kartu už rankų ir aktyviai dalyvauti renginiuose, palaikyti sportiniuose užsiėmimuose, išgirsti ir sužinoti daugiau apie sveiką gyvenseną ir stengtis šias žinias taikyti savo gyvenimuose.

Mūsų pirmoji Raganės pamaina prasidėjo gražia Joninių švente, kurioje vasaros lygiadienį pasitikome Joninių laužais, žaidimais ir paparčio žiedo paieška.

Kitas dienas pradedame rytine mankšta ir sveikais bei skaniais pusryčiais. Kol orai mus džiugina, lepinamės saulėms voniomis ir aktyviai žaidžiame.

Vakaro renginiuose pristatome įvairias sportines šakas, sveiko ir ilgo gyvenimo receptus, kaip pavyzdžiui japonų ilgaamžiškumo paslaptis, bei maisto piramidės principus, žygiuojame po apylinkes, dainuojame sportinius himnus, žiūrime ir aptariame filmus, kuriame ekologiškas madų kolekcijas ir atliekame žurnalistinius tyrimus apie sveiką gyvenseną.

Visus mūsų užsiėmimus šildo saulė, glosto vėjas ir gaivina lietus.

Taigi. Stovykla tęsiasi. Laukia nauji nuotykiai. Apie juos kitą kartą.

 

Stovyklos koordinatorė Lina. 2017m.

 

Kitos naujienos