2017 liepos 13
Stovykla „Merkurijus“: Būdami sveiki ir stiprūs kuriame sveikatinimo verslo gaires

Kiekvieno vaiko svajonė -  tobulos vasaros atostogos. Juk tai - linksmybės su draugais, smagūs vasaros žaidimai, taškymasis vandenyje! Visą šį laisvalaikį galima apibūdinti vienu žodžiu - STOVYKLA!!! Ir tikrai visi vaikai iki vieno trokšta pabūti vasaros stovykloje, nes ten nerealu!

„Kelialapį į vaikų ir jaunimo vasaros stovyklą „Merkurijus“ man padovanojo tėveliai gimtadienio proga. Aš labai apsidžiaugiau, nes dvi mano draugės jau buvo šioje stovykloje ir parvežė geriausių įspūdžių bei atsiliepimų. Tad nekantriai laukiau išvykimo į stovyklą dienos,“ sako viena iš stovyklautojų.

Vasaros vaikų ir jaunimo poilsio stovykla „Merkurijus“ šįmet švenčia savo veiklos dvidešimtmetį. Ta proga patvirtinta stovyklos veiklos programa tema – „Verslumo ugdymas - sveikatingumo turizmas“, kurios pagrindinis tikslas - sukurti improvizuotą sveikatingumo turizmo įstaigą, pagrįstą sveikos gyvensenos (fizinės ir dvasinės) principais. Taipogi, skatinti stovyklautojus kurti ir realizuoti savo verslo idėjas, motyvuojant juos gaunama grąža.

Stovyklos įsikūrimo vieta puikiai tinka jos programos vykdymui - saugi ir graži aplinka, su nuostabiu Nemuno kranto gamtovaizdžiu, lankytinų vietų gausa, draugiška Vilkijos miestelio bendruomene, daug juoko ir džiaugsmo.

Stovyklautojus pasitinka ir su jais dirba jauni, aktyvūs ir kupini naujų idėjų vadovai, kurie 10 dienų eigoje tampa vaikų vyresniaisiais draugais.

„Kažkas galbūt pasakys, kad tai tik darbas, bet tai yra tai, kas skatina tave kasdien tobulėti ir ištarti „Aš myliu savo darbą!“. Šioje stovykloje vaikai atranda savo talentus, vis labiau atsipalaiduoja, fantazuoja, šoka, vaidina, dainuoja, dūksta.

Dalinasi savo paslaptimis. O aš dalinuosi su jais“, mintimis dalinasi stovyklos vadovė Marija.

Verslumo programos sėkmingam įgyvendinimui pirmiausiai kiekvienas motyvuojamas siekti pačiam tapti sveiku, gražiu, svajotoju, tad kiekvienas pasirenka širdžiai mielą užsiėmimą. Vieni - sporto aikštyne žaidžia tinklinį, kitiems įdomesnis kvadratas, na o ištvermingiausieji kamuolį spardo futbolo aikštėje. Visoms mergaitėms labai svarbu grožis, tad jos skuba į grožio pamokėles, kur susipažįsta su kosmetikos priemonėmis, makiažo subtilybėmis. O kur grožis, ten ir šokis.  „Merkurijaus“ stovykloje visi norintys išmoksta „pagauti“ šokio ritmą, tobulina breiko judesius.

Stovyklos programa kviečia susipažinti ir su teatro menu, dekupažu, tautodaile.

Neaplenkiama ir patyčių tema – kuriamas filmas apie patyčių prevenciją, kurio herojai – mūsų stovyklautojai.

Vilkijos žemės ūkio mokykloje, kurioje ir įsikūrusi „Merkurijaus“ poilsio bazė, vaikai supažindinami ne tik su čia ruošiamais specialistais, bet ir su naujais įrengimais, jų technologinėmis galimybėmis.

Žinoma, didžiausias įvertinimas visiems stovyklos dalyviams yra bendros varžybos, vaišės, šokis su tėveliais ir artimaisiais.

„Merkurijuje“ visi vienas kitą gerbia ir palaiko. Vaikai nebijo atsiskleisti, dalintis savo turimais gebėjimais bei drąsiai siekti įgyti naujų. Čia gausu įvairiausių veiklų, išvykų, taip pat prasmingo laisvalaikio sau ir draugams.

„Iš šios stovyklos parsivežiau daugybę gražiausių įspūdžių, kuriais noriai pasidalinsiu su draugais ir pakviesiu juos čia atvažiuoti, nes tai nereali stovykla!!! Ačiū Tau „Merkurijau“! Aš sugrįšiu ir kitą vasarą!“ sako dažnas stovyklautojas. „Merkurijus“ lauks!

Kitos naujienos