2018 kovo 09
Smagios žiemos mokinių  atostogos Alytuje

Mokinių žiemos atostogų metu vasario 19-23 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centro patalpose vyko vaikų stovykla „Aktyvos ir sveikos atostogos“. Į stovyklą susirinko trisdešimt septyni 8-17 metų amžiaus stovyklautojai iš Alytaus, Alytaus raj., Lazdijų, Prienų, Kauno ir Kauno raj. Stovyklos metu vyko įvairūs susipažininmo komandiniai ir asmeniniai žaidimai, pokalbiai ir diskusijos sveikos gyvensenos temomis.

Stovyklos dalyviai susipažino su saugaus elgesio sporto salėje ir gatvėje taisyklėmis ir turėjo jų laikytis visą stovyklos laikotarpį. Stovyklos metu kiekvienas rytas prasidėdavo mankšta, rytinėmis higienos procedūromis ir pusryčiais kavinėje. Stovykloje moksleiviai galėjo žaisti įvairius sporto ir judriuosius žaidimus, nes stovykla vyko dziudo salėje ant tatamio. Vaikai ne tik sportavo, bet ir piešė, žaidė stalo žaidimus. Taip pat vaikai žaidė bendravimo žaidimus, nupiešė „draugystės“  plakatą su palinkėjimais kitai stovyklai ir savo draugams.

 

Štai keletas atsiliepimų iš vaikų anketų:

„Labiausiai patiko skanus maistas, bendrauti su kitų miestų vaikais, žaisti žaidimus“;

„Patiko miegoti sporto salėje, įvairūs užsiėmimai, piešti“;

Tėvų atsiliepimai apie tai, kokį poveikį turėjo stovykla jų vaikams:

„Ugdo asmenines savybes: drausmingumą, punktualumą, pareigingumą. Gerina vaiko pasitikėjimą savo jėgomis, lavina savarankiškumą“.

„Suteikė pasitikėjimo savimi, savarankiškumo, patobulino bendravimo įgudžius bei fizinį pasirengimą“.

 

Visi stovyklautojai pareiškė norą sugįžti čia per pavasario atostogas ir pasikviesti savo draugus.

Kitos naujienos