2017 lapkričio 07
Rudens stovykloje „Kodėl taip?“ - vaikų socialinių-emocinių kompetencijų stiprinimas

Šį rudenį spalio 30 d. - lapkričio 03 dienomis Rudilių Jono Laužiko universalus daugiafunkcis centras organizavo vaikų rudens stovyklą „Kodėl taip?“, kurioje dalyvavo 19 vaikų iš Kupiškio ir aplinkinių rajonų.

Programos tikslas buvo vaikų socialinių-emocinių kompetencijų stiprinimas, vykdant aktyvią savęs ir artimos aplinkos pažinimo veiklą, supažindinant dalyvius su Kupiškio krašto ir aplinkinių rajonų istorija, istorinėmis vietovėmis, skatinant domėjimąsi savo krašto istorija, susipažįstant su regiono gamtos, kultūros ir istorijos paminklais, išmokstant bendrauti ir bendradarbiauti neformalioje aplinkoje.

Dalyviai aplankė Kupiškio, Rokiškio, Panevėžio, Anykščių miestus ir apylinkes, dalyvavo įvairiuose muziejų parengtuose edukaciniuose užsiėmimuose, parodose. Vakarais smagiai leido laiką Kupiškio jaunimo centro ir Rudilių Jono Laužiko UDC patalpose. Vadovaujami Ąžuolo krepšinio mokyklos trenerių žaidė krepšinį, aplankė Anykščių baseiną, kur lavino savo plaukimo įgūdžius.  Šaunus buvo ir helovino vakarėlis, kur įdomiausias vaikams buvo pasiruošimo procesas. Pasiruošime kiekvienas dalyvis kūrė savo helovino kostiumą bei ruošė talentų pasirodymus. Vaikai eksponavo savo kūrybinius darbelius, pasakojo anekdotus, vaikščiojo kojūkais, šoko, dainavo, vaidino savo kurtą inscenizaciją.

Iki susitikimo kitoje, dabar jau žiemos stovykloje!

Kitos naujienos