2018 rugpjūčio 13
Nemunaičio stovykloje baigėsi paskutinė vasaros stovykla

Visų pamainų dalyvių „Nemunaityje" tradiciškai laukė maitinimas 4 kartus per dieną ir daug turiningų veiklų. Tarp jų – ne tik rungtys, rungtynės, olimpiados, turnyrai, žygiai (ir naktiniai!), paskaitos, konkursai, bet ir šiuolaikinės, XXI amžiaus temos - ekologijos madų šou, sveikatingumo užsiėmimai ir pan.

„Nemunaičio" stovykloje taip pat buvo kuriami filmukai, o nuo šių metų tėvai, artimieji savo vaikus galėjo matyti ne tik nuotraukose, tačiau ir tiesioginėse vieno iš socialinių tinklų transliacijose. „Super stovykla! Džiaugiuosi, kad mano mergytė papuolė į tokią“, – džiaugiasi stovyklautojų mama, dar viena Nemunaityje anksčiau atostogavo pati. „Kažkada važiavau kaip vaikas, po to - kaip vadovė, o dabar svajonė - savo vaiką atvežti“, - planuoja dar viena Nemunaičio stovyklai neabejinga mama.

„Nemunaičio stovykla yra puiki, nes ji yra savaip unikali ir turi galimybę pagyventi gamtoje. Maistas yra labai skanus ir sotus. Vadovai labai malonūs ir draugiški, aišku priklauso ir nuo pačių vaikų. Atėjus vasarai iškart atsiranda mintis apie šią stovyklą“, – dalijasi savo mintimis 9 ugnelių namelis.

„Nemunaiti, tu esi nuostabi stovykla, duodi skaniai pavalgyti ir sumąstai įdomių žaidimų. Dėkoju už galimybę būti šioje stovykloje, kurioje surandame daug naujų gerų draugų ir taip pat gerų vadovų. Visus metus mes laukiame naktinių žaidimų ir diskotekos. Tikimės sugrįžti kitąmet, susitikti su tais pačiais žmonėmis ir naujais draugais“, – sako stovyklos dalyvė.

Kitos naujienos