2018 liepos 09
Nemunaičio stovykla – naujas startas žmogaus gyvenime

Programos dalyviai kviečiami susipažinti su pagrindiniai sveikos gyvensenos principais, judėjimo ir sporto nauda žmogaus organizmui.

Pirmoji diena prasidėjo nuo tradicinių dalykų –  registracijos, namelių paskirstymo, susipažinimo su vadovais. Buvo pristatoma stovyklos programos tema, aptariamos stovyklos taisyklės. Na ir žinoma, linksmiausia ir laukiamiausia stovyklos programos dalis –  buvo žaidžiami susipažinimo ir judrūs lauko žaidimai.

Sekančią dieną stovykloje lankėsi ir sveikos gyvensenos patirtimi dalijosi Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ vadovė. Diskusijos, fiziniai pratimai, judrūs žaidimai ir sveiko maisto gamyba ne vienam stovyklos dalyviui tapo nauju startu, motyvuojančiu gyventi sveiką ir laimingą gyvenimą, mokytis gyventi su gamta ir padėti vienas kitam.

Buvo organizuojamas žygis miške su kliūčių ruožu, kuris tapo nelengvu iššūkiu programos dalyviams. Vaikai turėjo galimybę suprasti kas tai yra komandinis darbas itin sudėtingomis sąlygomis, atrado savo kaip komandos nario stipriąsias puses, gebėjimus, pagilino žinias dirbti grupėje, pagerino komandos narių bendravimą ir bendradarbiavimą. Programos dalyviai išmoko naują pamoką, kaip ir kodėl būtina mokėti prisitaikyti gamtoje.

Dalyvaudami stovykloje „Mūsų vasara –  sportas, sveikata ir juokas“, vaikai kiekvieną dieną džiaugiasi puikia vasara gamtos apsuptyje. Linksmos dainos prie laužo, švenčių šventimas, žygiai, susikaupimas miško gilumos ramybėje, talentų vakarai, karštos sporto rungtynės – tai brangūs momentai, kurie praturtina jaunuolio gyvenimą, suteikia džiaugsmą ir palieka neišdildomus įspūdžius.

Kitos naujienos