2017 lapkričio 03
Nemunaičio rudens stovykloje - įdomios veiklos ir daug renginių

Nors už lango jau ruduo, tačiau tai nesutrukdė ištikimiausiems Nemunaičio stovyklos gerbėjams atvykti stovyklauti. Šį rudenį nuo spalio 30 dienos iki lapkričio 3 dienos stovykla, kurios tema ,,Mes esame draugai – tu ir aš“ įsikūrė Nemunaičio mokyklos patalpose. Pagrindiniai šios programos tikslai - ugdyti jaunuolių pilietiškumą, toleranciją kitoms kultūroms, požiūriams ir įsitikinimams. Žaidimų, žygių, meninių užsiėmimų, diskusijų, edukacinių programų pagalba siekiama skatinti programos dalyvius būti pilietiškais, aktyviais savo bendruomenės nariais.

Visos dienos stovykloje - įdomios veiklos ir daug renginių. Per pirmąsias dienas stovyklautojai pristatė savo komandas, susipažino su stovyklos taisyklėmis, žaidė susipažinimo žaidimus. Vėliau aktyviai dalyvavo vadovų organizuojamuose dailės, šokių, technologijos būrelių veiklose. Visų šventųjų dienos ir Vėlinių išvakarėse buvo organizuojama edukacinė žvakių liejimo programa. Vaikai susipažino su bičių vašku ir vaško plokštelėmis, pamatė skirtumą tarp natūralaus bičių vaško ir netikro. Dalyviai patys lydė vašką, savarankiškai pasiruošė formą žvakės gamybai.

Mėgstamiausia stovyklautojų veikla be abejo yra žaidimai. Jie taip pat buvo parinkti pagal programos temą. Programos dalyviai galėjo praktiškai patirti kas yra pilietiškumas, kultūrų ir pozicijų įvairovė. Buvo žaidžiami žaidimai: „Užimk poziciją“, „Ar visi mes lygūs?“, „Vėliava stovykloje“. Kadangi oro sąlygos leido, buvo organizuojamas žygis, kurio tema „Visi už vieną ir vienas už visus“. 

 

Iš vaikų atsiliepimų: 

„Džiaugiuosi, kad per rudens atostogas esu stovykloje, jau spėjau patirti daugybę teigiamų emocijų. Malonu buvo pamatyti mylimus vadovus ir stovyklos draugus, juokaujame ir džiaugiamės, kol esame kartu“

„Man labai patiko programa apie žvakių liejimą, sužinojau apie senąsias Lietuvos tautos tradicijas“

„Į stovyklą atvažiuoju jau ne pirmus metus, kadangi patinka bendrauti, žaisti įvairius žaidimus, čia jaučiuosi lyg būtų antrieji mano namai. Dienos šioje stovykloje man vienos iš geriausiųjų gyvenime“

Kitos naujienos