2019 rugsėjo 09
Lik sveika, nepamirštama vasara

Miško oazėje įsikūrusi erdvi stovykla – “Gintaro poilsiavietė”. Prie spalvingų, saulės spinduliais nutviekstų namelių, tyvuliuoja Jurgežerių ežeras. Čia atvykę stovyklautojai patenka į gamtos prieglobstį. Grynas oras, pušų ir eglių takai jiems suteikia daug teigiamų emocijų. Sudarytos sąlygos leido ir šią vasarą vaikams sveikai ir turiningai pailsėti, plėtojant ir ugdant sveikos gyvensenos žinias.

Sulaukta daug talentingų, skirtingų asmenybių, kurios nuolatos norėjo tobulėti. Vaikus kiekvieną dieną pasitikdavo pilni entuziazmo, energijos ir plačių šypsenų nušviesti vadovų veidai. Kiekvienas rytas prasidėdavo mankšta. Po to pusryčiai ir ruošimasis dienos programai. Programoje numatytų veiklų įvairovė stebino ir pačius dalyvius. Kartais ir dienos pritrūkdavo visoms numatytoms dienos veikloms įgyvendinti. Renginių įvairovė leido kiekvienam atrasti save, realizuoti socialinius poreikius sveikoje ir saugioje aplinkoje. Jei stovyklautojas mėgo šokti – laukė šokių diena, jei turėjo aktorinių sugebėjimų - galėjo pasireikšti vakarinių renginių metu. Be galo daug fizinio aktyvumo, maudynių, rungčių su vandeniu. Visa tai ugdė sveikatai naudingus gebėjimus, o atskleistas kūrybiškumas leido pasidžiaugti savimi, draugais.

Mūsų šių metų šūkis- “Sveika, nepamirštama vasara”, turint tokią turtingą programą, visiškai buvo išpildytas. Net ir pasibaigus stovyklai užmegzta tikra draugystė nenutrūksta. Planuose - susitikimai ir sekančios vasaros laukimas.

"Gintaro poilsiavietės" informacija.

Kitos naujienos