2017 sausio 13
Lapkričio mėnesį stovykla „Merkurijus“ moksleivius pakvietė šūkiu „Su vėju pas mus atskriskit, su pūga atlėkit“ į žiemos stovyklą

Daug kas šyptelėjo, kai lauke pavasariu dvelkia, net patys netikėjom šūkio teisingumu.

Bet štai, viskas įvyko kaip pasakoje „Dvylika mėnesių“, kurie našlaitei žibuokles žiemą dovanojo.

Tad vos spėjome suktis. Susitikome lyg tai rudenį, beveik pavasarį – susipažinome, pasikrikštijome... Žiū jau žiema artėja! Oras nuostabus, sninga gausiai – reik lipdyt sniego senius, žaisti sniego karą, dalyvaut varžybose, m4tyti sniego gniūžtes į taikinį. Bet štai sniegas apledijo, šaltukas gnybia ne juokais – į lauką jau būtinumo vedini bėgame pašert gyvūnėlių.

Visas smagumas, kad patalpose šilta ir jauku. Kūrybinės dirbtuvėlės veikė pilnu pajėgumu. Piešėme, su 3D rašikliais kūrėme skulptūras, dekoravome meduolius, karpėme snaiges, kūrėme drabužius personažams, graviravome įvairius daiktus.

O salėje smagiai spragsėjo malkos židinyje. Užsiėmimai su režisiere E. Urmonaite ir cirko artiste U. Šimukonyte atskleidė daug teatro ir cirko gyvenimo paslapčių, žaidimų principu įtraukė stovyklautojus į akrobatinius triukus su lankais, piramidės iš grupės formavimą, personažų kūrimą, pasitelkiant vieną frazę, veido mimikos mankštą.

Su vadovais Arniu ir Marija stovyklautojai pastatė etiudus aktualiomis vaikams temomis – patyčių ir santykių su suaugusiais.

Penkios dienos prabėgo akimirksniu!

Patvirtinome balansą, kurio pelnas davė grąžą – nuoširdžios dovanos vieni kitiems ir visiems darbuotojams, kurie suteikė skanias, šiltas, prasmingas, kūrybingas žiemos atostogas.

Kitos naujienos