2017 balandžio 26
Atostogų metu

Kelmės specialiojoje mokykloje įgyvendinant ESF finansuojamą projektą „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk“ balandžio 10–14 dienomis vyko edukacinė stovykla „Sveika gyvensena – gyvenimo būdas“.  Tai antroji edukacinių programų įgyvendinimo vaikų stovyklose 2016-2017 m.m. mokinių atostogų (ne vasaros) metu stovykla. Pirmoji vyko per mokinių Kalėdines atostogas sausio 2 – 6 dienomis. Abiejų  įgyvendintų stovyklų tikslas - sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas ugdant socialines-emocines kompetencijas.

5-erių dienų stovyklose poilsiavo 7– 18 metų vaikai (iki 21 metų turintys specialiųjų poreikių) ne tik iš Kelmės specialiosios mokyklos, bet ir iš Vijurkų vaikų globos namų, kitų Kelmės rajono mokyklų. Įgyvendinant projekto rezultatus reikėjo, kad per abi stovyklas pailsėtų 88 vaikai, tačiau realiai sulaukėme virš 100 norinčių turiningai praleisti Žiemos ir Pavasario atostogas. Visų priimti nepajėgėme, nes ribojo turimas bendrabutyje lovų skaičius.

Kiekvieną stovyklos dieną stovyklautojai mankštinosi, sportavo, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ir popietėse, skirtose artėjančių Šv. Velykų proga. Vaikai su šeimynų vadovais dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse ir mokėsi marginti kiaušinius.

Organizavome išvykas į Apollo boulingą, Kane‘s areną, Šiaulių sanatorinės mokyklos plaukimo baseiną, Kelmės krašto muziejų. Vaikai aktyviai dalyvavo įvairiausiose sportinėse veiklose. Sportavome ir mokyklos stadione. Vakarais šeimynose buvo aptariami dienos rezultatai, vaikų pojūčiai, jų nuotaikos.

Prie šių veiklų įgyvendinimo labai aktyviai prisidėjo visa mokyklos bendruomenė – mokytojai, auklėtojai, mokytojų ir auklėtojų padėjėjai, aptarnaujantis personalas ir mokinių tėvai, kurie savo staigmenomis nudžiugindavo ir laisvalaikio ir užsiėmimų metu. Vaikų šypsenos ir gera nuotaika buvo didžiausia padėka suaugusiems.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/kelmesspecialioji/

 

 

Kitos naujienos