2017 rugsėjo 05
„Gintaro poilsiavietės“ „Gintarėlio radijas“ transliuoja stovyklautojams

„Labas rytas, mieli „Gintarėlio stovyklos“ stovyklautojai. Dabar yra 8 val. 30 min, dangus giedras tad nusimato šilta ir saulėta diena!“

Taip su rytine radijo laida prasidėdavo kiekvienas rytas stovykloje. Tada kuo skubiausiai lėkdavome  apsiauti mylimiausių sportbačių ir bėgdavome į rytinę mankštą, kurios metu įsikvėpdavome sau energijos, reikalingos kupinoms įvykių dienoms, bei sušokdavome stovyklos šokius, kuriuos su kiekviena diena atsimindavome vis geriau, o judesiai darydavosi  vis sinchroniškesni.

O kokie gi stovyklautojai be krikšto? Vaikai sugeba įrodyti, jog yra tikri „Gintarėlio“ stovyklautojai. Jų nesulaikė nei bėgimas nelygiais keleliais, nei ritimasis nuo slidžių kalnelių, nei bridimas per purvynę, nei pusiausvyros sugebėjimų reikalavimas. Visa tai vainikavome ištarę priesaiką gerbti ir mylėti draugus, vadovus bei kitų būrių vaikus, o tada jau buvome pašventinti „Gintarėliais“!

O kai jau tapdavome tikrais gintarais sportavome, kūrėme naujausias mados kolekcijas, šokome, improvizavome, orientavomės gamtoje. Kartais tekdavo įsikūnyti ir į superherojus: įgyti kuo tikriausių galių, išgelbėti mergytės katinėlius medžiuose, močiutei padėti surinkti išmėtytus daiktus ar pervesti neregį draugą per kliūčių ruožą. Kartą tapome ir tikrais karininkais, kai konstravome bombas, strategavome ir būrėme komandas tvirtas ir vieningas. Žinoma mėgavomės ir meilės diena, nes šis jausmas tiesiog buvo apgobęs visą stovyklą. Užmezgėme naujas pažintis, įsikūrėme meilės oazę, o tada tarp smėlio ir vandens grožėdavomės šilčiausiais bei jaukiausiais vaidinimais, kurie priversdavo nusišypsoti ar sujaudindavo iki pačių sielos gelmių, jog net tyra ašara nuriedėdavo skruostu. Atsitikdavo ir taip, jog pasaulis apsiversdavo  aukštyn kojomis. Rūbai tapdavo išvirkšti, ėjimas tapdavo atbulas, o vadovais tapdavo patys vaikai!

Tad gyvenome džiugiai, kaupėme ir pakavome vis daugiau įspūdžių bei atsiminimų į savo lagaminus, o artėjant paskutinei dienai tapdavo vis sunkiau ir sunkiau išsiskirti. Tačiau „Gintarėlio radijas“ nesustoja veikti, taria „Iki pasimatymo!“ ir skiria kūrinį:

Gintarėlio stovykla erdvi,
Gintarėlio nuotaika puiki,
Gintarėly linksma ir smagu,
Susirandam daug naujų draugų!

Kitos naujienos