2018 balandžio 13
Aktyvios ir sveikos moksleivių pavasario atostogos Alytuje

2018 m. balandžio 03-07 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centro patalpose vyko moksleivių pavasario atostogų stovykla. Į stovyklą sugūžėjo mokiniai iš Vilniaus, Kauno, Kauno rajono, Jonavos, Alytaus rajono ir Alytaus miesto. Sporto klubas „Dziudo simba“, vykdęs šį projektą, labai džiaugiasi sudarydami sąlygomis moksleiviams prasmingai ir aktyviai praleisti pavasario atostogas.

Kaip ir žiemos moksleivių atostogų metu, per šią stovyklą dalyviai nakvojo Alytaus sporto ir rekreacijos centro patalpų dziudo salėje ant tatamio, aktyviai sportavo ir žaidė judriuosius ir bendravimo žaidimus, diskutavo įvairiomis sveiko gyvenimo būdo temomis, mokėsi veikti komandoje, spręsti iškilusius ginčus ir pan. Atšilę orai leido moksleiviams pasimėgauti saulės ir miško malonumais: pažaisti lauke, pasivaikščioti pušyne, pasikaitinti saulės spinduliuose. Kūrybinių užduočių metu moksleiviai atskleidė savo kūrybinius gebėjimus, stebinusius net ir pačius organizatorius.

Stovyklos pabaigoje vaikai pildė stovyklautojų anketas, kuriose atskleidė savo emocijas ir išgyvenimus stovyklos metu. Štai pora ištraukų iš šių anketų:

„Labai patiko stovykla. Kada vėl bus tokia stovykla? Čia susiradau daug draugų“.

„Gera stovykla.Patiko žaisti, sportuoti, skanus maistas. Patiko miegoti miegmaišyje.“

Kitos naujienos