2017 rugsėjo 20
25 laimingos vasaros: „Lietuvos Atgajos“ gimtadienio festivalis

25-ąjį kūrybinės vaikų ir jaunimo stovyklos „Lietuvos Atgaja“ sezoną baigėme pirmą kartą surengtu „Atgajos“ festivaliu. Stovyklos namuose, Smarliūnuose, paskutinį vasaros savaitgalį susirinko daugiau nei 200 festivalio dalyvių. Tarp jų – visų kartų atgajiečiai: vaikai ir jų tėvai, stovyklos steigėjai, vadovai ir viršaičiai.

Festivalis – tarsi dvi dienos stovykloje. Čia laukė akademijos, koncertas, dainos prie laužo, naktiniai folko šokiai, prisiminimai ir pokštai iš visų 25 „Atgajos“ metų, kūrybinės veiklos, užduotys bei žaidimai. Tai šventė visai „Atgajos“ bendruomenei, proga sutikti senus draugus ir susipažinti su naujais žmonėmis.

Ypač džiaugiamės atgajiečiais, atvykusiais su tėvais, vaikais – tikime, kad tai didelis žingsnis bendruomenės stiprinime. Festivalyje jautėme, kaip „Atgaja“ mus jungia: nesvarbu, buvai stovykloje kartą ar dešimt, 1996 ar 2017 metais, prie stovyklos laužo tampi kažko didesnio dalimi. Festivalį gaubė šilumos, nuoširdumo, kūrybiškumo, lietuviškumo atmosfera, nuolat skambėjo stovyklos dainos.

Kviečiame su festivalio įspūdžiais susipažinti peržiūrint renginio nuotraukas.

Kitos naujienos