Praėjo dar viena įspūdžių ir nuotykių kupina vasara.

PAS DZŪKUS APIE DZŪKUS

Šiais metais Varėnos r. Liškiavos daugiafunkcis centras vaikų vasaros poilsio stovyklų metu įgyvendina programą „Pas dzūkus apie dzūkus“.

„Pažinimo vasara“ 2022

Stovykloje laikas bėga labai greitai.

Spalvos vaikams

Liepos 25 dieną startavo 10-ties dienų su nakvyne vasaros stovyklos "Spalvos vaikams" programa "Sveika gyvensena - gyvenimo būdas".

Vaikai renkasi į vasaros stovyklą „Eureka“ jau trečius metus, nes nori atrasti kažką naujo, suprasti mus supančią aplinką.

Liepos 8-14 d. Šventosios vingių pašonėje dūko, žaidė ir smalsavo Ukmergės r. Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro Veprių stovyklos stovyklautojai.

Pilietiškumo ir visuomeniškumo tematika stovykloje pasirinktos ne atsitiktinai.

Vaikystės šilelis

Šią vasarą stovykloje praleidome labai aktyviai.

Liepos 14-20 dienomis gražus būrys vaikų susitiko Rietave ir 7 dienas kartu dalyvavo įvairiose stovyklos “Žingsnis po žingsnio” veiklose.

Birželio 24-ąją dieną prasidėjo I –oji pamaina Nemunaičio stovykloje

Štai ir baigėsi pirmoji jaunimo centro organizuotos edukacinės programos „Pažinimo vasara“ pamaina Žiobiškio turistinėje bazėje.

Buvo taip nuostabu karščiu alpėjantį miestą iškeisti į gamtos prieglobstį ir patirti įsimintiniausią vasaros savaitę, kupiną nuotykių, aktyvių veiklų, jaudulio ir klegesio, lydimą nuolatinių maudynių gaivos, paukščių čiulbesio, žemuogių skonio ir pasiilgto bendrystės jausmo…

Vaikų vasaros stovyklos „SVEIKI !“ programa orientuota į turiningą vaikų vasaros poilsį, kurio metu vaikai tapo socialiai aktyvūs, buvo gerinama jų sveikata ir fizinis aktyvumas.

Skelbiame TAPK2 projekto dalinai finansuojamų vaikų vasaros stovyklų organizatorius.

Sveikiname su gražiausia pavasario švente! Linkime ramybės ir susitelkimo. 

Neformaliojo vaikų švietimo paslaugas teikiančių organizacijų darbuotojus kviečiame dalyvauti 32 ak. val. mokymuose „Vaikų socialinių emocinių kompetencijų ugdymas įgyvendinant neformaliojo švietimo veiklas”

Puslapis 1 iš 15