Dokumentų pavyzdžiai parsisiuntimui stovyklų organizatoriams, kurie yra pasirašę sutartis su Švietimo mainų paramos fondu dėl edukacinių programų įgyvendinimo 2023 m. vaikų vasaros stovyklose.

Dokumentų pavyzdžiai parsisiuntimui stovyklų organizatoriams, kurie yra pasirašę sutartis su Švietimo mainų paramos fondu dėl edukacinių programų įgyvendinimo 2022 m. vaikų vasaros stovyklose.

Dokumentų pavyzdžiai parsisiuntimui stovyklų organizatoriams, kurie yra pasirašę sutartis su Švietimo mainų paramos fondu dėl edukacinių programų įgyvendinimo 2021 m. vaikų vasaros stovyklose.

Dokumentų pavyzdžiai parsisiuntimui stovyklų organizatoriams, kurie yra pasirašę sutartis su Švietimo mainų paramos fondu dėl edukacinių programų įgyvendinimo 2020 m. vaikų vasaros stovyklose.

 Dokumentų pavyzdžiai parsisiuntimui stovyklų organizatoriams, kurie yra pasirašę sutartis su Švietimo mainų paramos fondu dėl edukacinių programų įgyvendinimo 2019-2020 m. vaikų ne vasaros stovyklose.

Dokumentų pavyzdžiai parsisiuntimui stovyklų organizatoriams, kurie yra pasirašę sutartis su Švietimo mainų paramos fondu dėl edukacinių programų įgyvendinimo 2019 m. vaikų vasaros stovyklose.

 Kviečiame jus apsilankyti atsiliepimų ir renginių švietimo tema portale „Švietimo gidas“.

Čia rasite renginių/mokymų visoje Lietuvoje kalendorių, straipsnius ir naujienas tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, santykių poroje, savęs pažinimo temomis.

 Atsiliepimai apie mokyklas ir mokytojus, apie darželius, būrelius ar mokyklėles, skirti vaikams, paaugliams ir visai šeimai.

„Tėvystės galima išmokti. Švietimą galime tobulinti“, teigia šio portalo kuratoriai.

Portalą rasite adresu http://svietimogidas.lt bei socialiniame tinkle Facebook.

Užsieniečių integracijos programa dirba su užsieniečiais, kurie prašo arba jau yra gavę prieglobstį Lietuvoje. Šiuo metu programa Vilniaus regione pagalbą tiekia apie 150 prieglobstį gavusių užsieniečių, 50 iš jų yra įvairaus amžiaus vaikai.